سردار نقدی:

واهمه دشمن از مکتب الهی و قرآنی ایران اسلامی

واهمه دشمن از مکتب الهی و قرآنی ایران اسلامی

به گزارش خبرگزاری نام، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران با اعلان اینکه الگوگیری از علمدار کربلا را می توان در سیره سردار شهید املاکی جستجو کرد، اظهار داشت: شهدا پرورش یافته مکتب عاشورا و امام حسین(ع) هستند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سردار محمدرضا نقدی عصر چهارشنبه در یادواره سردار شهید حسین املاکی در لنگرود، اظهار داشت: شهید املاکی اسطوره مقاومت، ایستادگی، جهاد و ایثار بود.
وی با اعلان اینکه مرجع و مقتدای شهید املاکی حضرت عباس (ع) است، اضافه کرد: نگاه عبادی، معرفتی و عرفانی شهدا به ائمه اطهار (ع) توصیف نشدنی است.
شهیدان پرورش یافته مکتب عاشورا هستند
معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلان اینکه الگوگیری از علمدار کربلا را می توان در سیره سردار شهید املاکی جستجو کرد، اظهار داشت: شهدا پرورش یافته مکتب عاشورا، امام حسین و علمدار کربلا هستند.
سردار نقدی با اشاره به تأثیرگذاری مکتب ائمه اطهار (ع) در زندگی فردی و اجتماعی شهدا و رزمندگان، بیان کرد: پیروی و درس آموزی از مکتب شهدا خالق حماسه های بزرگ در جبهه ها شد.
وی با اعلان اینکه شهید املاکی برای تمام آزادی خواهان یک اسطوره تمام عیار است، اضافه کرد: شیوه شهادت سردار املاکی یک درس بزرگ برای انسان دوستی و آزادی خواهی است و نمایش از خودگذشتگی این شهید آئینه تمام نمای ایثار و شهادت است.
معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلان اینکه گفتمان از خودگذشتگی و ایثار را باید از شهید «املاکی ها» آموخت، اظهار داشت: روایت های دفاع مقدس یک کلاس درس برای دنیای بشر است.
سردار نقدی، دنیای فعلی را گذرگاه برشمرد و اضافه کرد: دنیا و زندگی منزلگاه نیست و معبری برای خودسازی است و قدرشناسی، خودسازی و خداشناسی محور اصلی رسیدن به منزلگاه واقعی است.
معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلان اینکه دشمن از مکتب الهی و قرآنی ایران اسلامی می ترسد، اظهار داشت: اقتدار ایران اسلامی به قدرت معنوی و اعتقادی وابسته است و دشمن از این روحیه اعتقادی و الهی پایه می هراسد.
سردار نقدی با اشاره با حمله رسانه ای دشمن مقابل انقلاب اسلامی، بیان کرد: دشمن با هزاران شبکه مستهجن و منحرف رسانه ای به جنگ با ارزش های والای الهی و اعتقادی آمده است.
فرهنگ ایثار و شهادت در لایه های مختلف جامعه ترویج شود
وی با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در لایه های مختلف جامعه، اضافه کرد: دشمن از تزریق فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می هراسد و می خواهد جلوی این پمپاژ اعتقادی و معرفتی را بگیرد.
معاون هماهنگ کننده سپاه، هوشیاری و بصیرت را راه نجات جامعه در مقابله با هجمه های رسانه ای و ضدفرهنگی دشمن برشمرد و افزود: مردم ایران با هوشیاری و بصیرت از تمام فتنه ها، دسیسه ها و نیرنگ ها سربلند بیرون آمده است.
سردار نقدی با اشاره به عملیات روانی و رسانه ای دشمن مقابل نظام اسلامی، بیان کرد: ایجاد صدها پژوهشکده تحقیقاتی، وحدت ننگین رهبران دنیا و تشکیل اتاق جنگ روانی و رسانه ای مقابل نظام اسلامی در ماه های اخیر با هوشیاری مردم، شکست خورد.
وی با اشاره به جنبش های مردمی در فرانسه، رژیم صهیونیستی و دیگر کشورهای اروپایی، اضافه کرد: کشورهایی که با ایجاد اغتشاش تصنعی در صدد بر هم زدن آرامش کشور بودند امروز خودشان در بستر آشوب ها می سوزند.
معاون هماهنگ کننده سپاه با اشاره به دغدغه مندی یک دهه ای رهبری معظم انقلاب در بخش تولید، اقتصاد و معیشت، بیان کرد: رهبری معظم انقلاب با نامگذاری سال ها با موضوع «تولید» کلیدواژه مهمی را به دولتمردان و مسئولان یادآور می شوند.
سفره و معیشت مردم با مذاکره تامین نمی شود
سردار نقدی با اشاره به نگاه و سیاست برون نگری دولت قبلی در اداره کشور، افزود: دولت گذشته آب خوردن مردم را هم به مذاکره و نتایج برجام گره زد و اقتصاد کشور را به بن بست کشاند.
وی با اعلان اینکه سفره و معیشت مردم با مذاکره تامین نمی گردد، اضافه کرد: راه پیشرفت کشور اتکا به توان داخلی و تبعیت از گفتمان رهبری است.
معاون هماهنگ کننده سپاه با اعلان اینکه عدم رعایت ارزش ها لطمه زننده است، اظهار داشت: در دهه گذشته کشور از عدم توجه به ارزش ها لطمه دیده است.
سردار نقدی با اعلان اینکه توجه به ارزش ها باید در تولید، اشتغال و اقتصاد پیاده سازی شود، افزود: ارزش های اعتقادی باید در سبک زندگی، تولید، اقتصاد و معیشت نقش آفرین شود.
وی با اعلان اینکه تفکر شهدا ضامن بقای انقلاب اسلامی است، اضافه کرد: تا آن زمان که تفکر شهید املاکی ها در کشور حکم فرما است هیچ احدی جرأت نگاه چپ به کشور را ندارد.


منبع:

1402/01/10
21:41:09
0.0 / 5
509
تگهای خبر: حكم , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام