در جلسه فوق العاده ستاد هماهنگی اقتصادی دولت انجام شد

ارائه گزارش بانک مرکزی از کاهش نرخ دلار و تأکید بر جلوگیری از نوسان نرخها

ارائه گزارش بانک مرکزی از کاهش نرخ دلار و تأکید بر جلوگیری از نوسان نرخها

خبرگزاری نام: خبرگزاری نام: ستاد هماهنگی اقتصادی دولت جمعه شب جلسه ویژه و فوق العاده تشکیل داد و چند موضوع اقتصادی کشور را بررسی کرد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، در این نشست که به ریاست سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، پس از گزارش سازمان برنامه و بودجه از تصویب لایحه بودجه سال آینده کل کشور و میزان تغییرات و اصلاحات به عمل آمده در این لایحه در مجلس شورای اسلامی، موضوع نرخ ارز و کاهشی شدن آن بررسی گردید و بانک مرکزی گزارشی از اقداماتش در زمینه داخلی و بین المللی در این جهت ارائه کرد.
در جلسه شامگاه جمعه ستاد هماهنگی اقتصادی همین طور بر ضرورت جلوگیری از نوسان نرخها در زمینه های مختلف همچون ارز، دارو، مواد غذایی، مسکن و صنایع تولیدی و پرمصرف و لزوم ایجاد ثبات و آرامش در بازار در ایام پایانی سال و نیز ارائه برنامه تثبیت بازار و کاهش التهاب در سال ۱۴۰۲ تاکید و راهکارهای پیشنهادی دراین زمینه بررسی گردید.
بررسی الزامات تحقق رونق تولید و ارائه راهکارهای تامین مالی برای اجرا و تکمیل پروژه های بزرگ و زیرساختی کشور در راستای تحقق رشد هدف گذاری شده و لزوم تلاش پیگیر و منسجم همه دستگاهها و نهادها با مشارکت بخش عمومی و دولتی دراین زمینه از دیگر محورهای دستور کار جلسه دیشب ستاد هماهنگی اقتصادی دولت بود.
منبع:

1401/12/20
12:22:37
0.0 / 5
685
تگهای خبر: برنامه , پروژه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام