ایران استوار؛ ۴۴ سال افتخار،

اسلامی: مردم یک بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان کوبیدند

اسلامی: مردم یک بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان کوبیدند

به گزارش خبرگزاری نام، رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار داشت: پیام واضح حضور میلیونی مردم در نقاط مختلف کشور اینست که این مردم هشیار و آگاه هستند و یک مرتبه دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان کوبیدند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز تهران، اظهار داشت: حضور عموم مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری مبین زنده بودن و ایمان راسخ و دلبستگی مردم به اسلام، قرآن و نظام است.
وی بیان نمود: حضور مردم یک مرتبه دیگر خاطرات پیروزی انقلاب اسلامی را در سال ۵۷ زنده کرد. در شرایط فعلی کشور شاهدیم که دشمنان همه ظرفیت های خویش را برای ضربه زدن به انقلاب به کار گرفتند و این باور خام را داشتند که کار انقلاب تمام شده است و می توانند به قول خودشان ایران را پس بگیرند.
رئیس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: پیام واضح حضور میلیونی مردم در نقاط مختلف کشور اینست که این مردم هشیار و آگاه هستند و با ایمان خود پای انقلاب ایستاده اند و یک مرتبه دیگر مشت محکمی بر دهان آمریکا و دنباله روان آن و دشمنان کوبیدند.
اسلامی عنوان کرد: مطمئن هستم توجه به آیه 《واعتصموا به حبل الله جمیعاً و لا تفرقوا》 که فرمان الهی است و باعث نزول برکات آن برای ملت و کشور می شود. در نتیجه نیروی عظیمی به وجود می آورد که بتوانیم راهمان را سریع تر و قوی تر طی کرده و بر مشکلات غلبه نماییم.


منبع:

1401/11/22
14:06:26
0.0 / 5
709
تگهای خبر: حكم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام