مفتح :

تلاش می کنیم بررسی لایحه بودجه قبل از پایان سال تمام شود

تلاش می کنیم بررسی لایحه بودجه قبل از پایان سال تمام شود

به گزارش خبرگزاری نام، سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما در مجلس تلاش می نماییم که بررسی لایحه بودجه 1402 را تا آخر سال به پایان برسانیم.محمدمهدی مفتح در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی در خصوص این که آیا مجلس شورای اسلامی تا پایان امسال بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ را به پایان می رساند، اظهار داشت: ان شاء الله تلاش می نماییم که بررسی لایحه بودجه را تا آخر سال به پایان برسانیم.
وی با تکیه بر این که سقف بودجه در بررسی لایحه بودجه باید مورد توجه قرار گیرد، اشاره کرد: رعایت توازن در بودجه هم بسیار ضروریست و بطور قطع باید بین درآمدها و هزینه ها توازن وجود داشته باشد.
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه درآمدهای ما باید از روش های مناسب تامین شود، گفت: اگر کسری بودجه داشته باشیم یعنی هزینه های ما از درآمدها بیشتر شود، اثر اقتصادی نامناسبی بر وضعیت کشور و اقتصاد ملی خواهد داشت و شاهد مسائلی چون تورم خواهیم بود.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تمام تلاش مجلس شورای اسلامی در بررسی و تصویب بودجه باید به نحوی باشد که بصورت متوازن عمل نماییم، بین درآمدها و هزینه ها تعادل وجود داشته باشد و کسری بودجه نداشته باشیم.


منبع:

1401/11/08
11:34:01
0.0 / 5
444
تگهای خبر: برنامه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام