در رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش انجام شد؛

تمرین دفاع مستحکم یگان های نیروی دریایی ارتش از سواحل

تمرین دفاع مستحکم یگان های نیروی دریایی ارتش از سواحل

به گزارش خبرگزاری نام، سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش اظهار داشت: یگان های نیروی دریایی ارتش در ادامه مرحله اصلی رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ تمرین دفاع مستحکم از سواحل را در شب اول فاز تاکتیکی رزمایش اجرا کردند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر علیرضا شیخ سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش اظهار داشت: یگان های نیروی دریایی ارتش در ادامه مرحله اصلی رزمایش ذوالفقار ۱۴۰۱ تمرین دفاع مستحکم از سواحل را در شب اول فاز تاکتیکی رزمایش اجرا کردند.
وی اضافه کرد: تکاوران دریایی ارتش برای اجرای این عملیات از تسلیحات و تجهیزات بهینه سازی شده بهره برده و در این راستا، تاکتیک های نوین و سناریوهای پدافندی را در تاریکی شب اجرا کردند.
سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار ۱۴۰۱ ارتش اظهار داشت: تکاوران نیروی دریایی ارتش در این عملیات که تا طلوع آفتاب ادامه داشت با استفاده از موشک دهلاویه، موشک تاو و دوش پرتاب میثاق در مقابل تک هجومی دشمن دفاع ساحلی را اجرا کردند.
وی افزود: این نیروها، با وجود استفاده دشمن از تاریکی هوا توانستند با پشتیبانی یگان های پدافند ساحلی نسبت به اجرای آتش سبک و سنگین توپخانه ای بر روی اهداف از پیش تعیین شده اقدام نمایند و در مدت زمان کوتاهی مانع از پیشروی یگان ها در نقش مهاجم شوند.


منبع:

1401/10/09
13:36:27
0.0 / 5
505
تگهای خبر: حكم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام