سردار رمضان شریف:

پاسخی پشیمان کننده به رسانه های دشمن خواهیم داد

پاسخی پشیمان کننده به رسانه های دشمن خواهیم داد

به گزارش خبرگزاری نام، سخنگوی سپاه اظهار داشت: شبکه های معاند ضد جمهوری اسلامی فعالیت نموده و بسیج شدند اما چنان تسلطی به آنها داریم که به تک تکشان پاسخی پشیمان کننده خواهیم داد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه، بعدازظهر امروز در دیدار با کارکنان، فرماندهان و تکاوران تیپ نیرو مخصوص میرزا کوچک خان با اشاره به اینکه این تیپ یکی از تیپ های بسیار قوی در نیروی زمینی سپاه است، اظهار نمود: حضور این تیپ در رزمایش بزرگ نیروی زمینی در منطقه ارس بسیار قابل تأمل بوده و موجبات خشنودی فرماندهان بخصوص فرمانده سپاه را در برداشته است.
وی ضمن اشاره به پیام رزمایش نیروی زمینی سپاه در منطقه ارس اظهار داشت: رزمایش به هنگام نیروی زمینی سپاه در منطقه ارس پس از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس جمهور ترکیه در مورد عدم تحمل جمهوری اسلامی در صورت تغییر جغرافیای مرزی، پیام روشنی به طرف مقابل ارسال کرد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حمله قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه به گروهک های تروریستی در منطقه اقلیم کردستان را نمونه بارز اقتدار جمهوری اسلامی دانست و بیان نمود: این حمله به دشمنان پیامی روشن داشت که جمهوری اسلامی با هیچ گروهی که قصد ایجاد آشوب و ناامنی در کشور داشته باشد مماشات نداشته و بشدت با آنان برخورد می کند.
سردار شریف با تاکید بر ضرورت توجه به توطئه دشمنان ضد ملت ایران در برهه های مختلف خاطرنشان کرد: در طول ۴۴ سال قبل کشور با انواع توطئه مواجه بوده و کماکان مواجه می باشد ولی آخرین توطئه دشمن بر خلاف ظاهر پر سروصدا، جزو ضعیف ترین آشوبات است چونکه هیچ استحکامی در پشت پرده وجود ندارد.
وی نقش آمریکا و رژیم صهیونیستی در ایجاد فتنه در کشور را بسیار مؤثر دانست و اظهار داشت: در ۴۴ سال قبل آمریکا و رژیم صهیونیستی پای ثابت اقدام ضد جمهوری اسلامی بوده و در اتفاقات اخیر هم شاهد این مورد بودیم ولی در سه ماه گذشته هرچه نیروهای امنیتی سرنخ را پیدا می کنند نشان از عدم استقامت دشمن دارد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ۵۰ میلیون جمعیت کشور دوران رژیم پهلوی و سیطره آمریکا بر کشور را در آن دوران مشاهده نکردند، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها در خاطرات خود می گویند از شیلات تا نفت همه در اختیار ما بود و در واقع آمریکا خویش را حاکم کشور می دانستند ولی جمهوری اسلامی با این امر مقابله کرده و دست آمریکا را از کشور و منطقه قطع کرد و الان قادریم با تاکید بر توان داخلی پهپاد آمریکایی را از آسمان به زمین بکشانیم.
شریف ضمن اشاره به این که آمریکا بارها اعلام نموده که توان تحمل جمهوری اسلامی را ندارد، اضافه کرد: جمهوری اسلامی برای دیگر کشورهای منطقه و آزادی خواه الهام بخش بوده و درحال خنثی سازی برنامه های آمریکا در منطقه است و به این علت دشمن تلاش در انقلاب در کشور دارد.
وی با اشاره به اینکه در گذشته تمامی کشورهای غربی، منافقین و تمامی گروهک های تروریستی برای نابودی جمهوری اسلامی متحد شده بودند، اظهار داشت: امروزه تمام امورات جمهوری اسلامی توسط جوانان این مرزوبوم صورت می گیرد، بنابراین دعوا سر استقلال کشور است نه حجاب، مسؤولان باید این را برای مردم و جوانان تبیین کنند چونکه در این صورت برخی ها در تحلیل گرفتار اشتباه نشده و اعلام بیزاری از استکبار و اغتشاشگران می کردند.
به گفته سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گروهک منافقین که ۱۷ هزار نفر را در کشور ترور کرده و در دروان دفاع مقدس در آغوش صدام بود حالا ادعای حقوق بشری داشته و دلشان هوای ایران را کرده و حتی رئیس جمهور برای ایران معرفی می کنند.
سردار شریف یکی از علل تعطیلی بعضی از صنوف در کردستان را ترس کسبه از عده ای تروریست دانست و بیان نمود: گروهک های تروریستی در کردستان بسیار بی رحم بوده و به بدترین شکل مردم را مورد آزار و اذیت قرار می دهند بنابراین یکی از یکی از علل تعطیلی صنوف در کردستان نه اعتراض بلکه ترس از این گروهک ها است.
وی با اشاره به اینکه تمامی استکبار با گروهک های تروریستی برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی متحد شدند، خاطرنشان کرد: ایرانی که آمریکایی ها آزاد کنند در آن کرامت مردم، آزادگی، استقلال معنا نداشته و چیزی جز نابودی به دنبال ندارد چونکه حالا آلمان که سلاح های شیمایی به رژیم بعث عراق تحویل می داد با یک ورزشکار پرخاشگر دیدار می کند که بگوید ما حامی ملت ایران هستیم که جای تعجب دارد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فضای مجازی را سلاحی برای تاثیر دشمن بر روی ذهن ملت ایران دانست و اظهار داشت: فضای مجازی ابزار دشمن شده و اجازه نمی دهد ذهن ما با حقیقت رو به رو شود، چیزی که در فضای مجازی می گویند مشکل جمهوری اسلامی نیست بلکه مواردی است که دشمن از آن ضربه خورده است، لیکن خدا به حال ملت ما رحم کند که همینطور افرادی که دستشان به خون ملت ایران آلوده است می خواهند در کشور انقلاب کنند.
شریف ضمن اشاره به خدمات جمهوری اسلامی در طول ۴۴ سال قبل در کشور بیان نمود: نگاه به آسمانخراش های برخی کشورهای منطقه نکنید چونکه اگر روزی نگاه آمریکا از آنان برداشته شود فرو می ریزند در حالیکه حالا در کشور ۹۷ درصد مردم از نعمت گاز، برق و آب برخوردار می باشند.
وی با اشاره به اینکه امروز در کشور یک کادر مجرب در حوزه های مختلف درحال فعالیت است و این که دشمن روی به توئیت و هشتگ های جعلی آورده است نشان داده است توان شکست ایران را ندارد، اضافه کرد: اگر در کشور حالا با مشکلاتی مواجه هستیم دلیل اینست که نتوانستیم برای نسل جدید، خدمات انقلاب را تشریح کرده و بگوییم که ما کجا بودیم و الان کجا هستیم.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مساله حجاب برای ایجاد فتنه در کشور را یک بهانه واهی توسط استکبار دانست و اظهار داشت: حالا ورودی دانشگاه در کشور ۶۰ درصد بانوان و ۴۰ درصد آقایان هستند و علت این هجمه ضد جمهوری اسلامی در مورد بانوان اینست که ایران بستر پیشرفت بانوان را فراهم نموده است.
شریف با اشاره نقش قرارگاه سازندگی سپاه در آبادانی کشور بیان نمود: این قرارگاه یک نوع جدید از سدسازی، اتوبان سازی، ایجاد پل و ساخت پالایشگاه های نفتی را بوجود آورده که در جهان خاص و زبانزد و بی نظیر است ولی به علت ضعف در حوزه رسانه قادر نیستیم با غول رسانه ای دشمن مقابله نماییم.
وی ضمن اشاره به اتفاقات پاریس در چند روز گذشته اظهار داشت: در چند روز گذشته شاهد اعتراضات شدید در فرانسه هستیم که چند ضد نفر بازداشت و پنج هزار خودرو آتش گرفته است ولی هیچ رسانه ای آنرا پوشش نمی دهد چونکه نه اینترنشنالی آنرا پوشش می دهد و نه هشتگی زده می شود.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه اغتشاشگران فرزندان ما هستند که فریب خوردند به صورتی که با نیم ساعت صحبت، از ما گله مند می شوند که چرا برای ما زودتر دستاورد نظام را معرفی نکردید، اضافه کرد: قدرت را باید طوری اعمال کرد که دشمن لبخند نزده و شاد نشود به این علت به بسیجیان و مدافعین امنیت اجازه شلیک داده نشد.
شریف با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی پاسخی محکم به عوامل رسانه ای دشمن و منافقین آلبانی نشین خواهد داد، خاطرنشان کرد: شبکه های معاند به مانند ایران اینترنشنال، بی بی سی، من و تو و صدای آمریکا ضد جمهوری اسلامی فعالیت نموده و بسیج شدند کشور را نابود کنند، ولی کور خواندند چونکه حالا چنان تسلطی به شما داریم به تک تک شما پاسخی پشیمان کننده خواهیم داد.


منبع:

1401/10/07
21:57:56
0.0 / 5
615
تگهای خبر: بازداشت , برنامه , حامی , حكم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام