معاون مدیركل سیاسی استانداری خراسان رضوی:

دشمن جنگ ترکیبی ادراکی و شناختی به راه انداخته است

دشمن جنگ ترکیبی ادراکی و شناختی به راه انداخته است

به گزارش خبرگزاری نام، تربت حیدریه ـ معاون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: امروز دشمن ضد ما جنگ ترکیبی ادراکی و شناختی به راه انداخته است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، علیرضا رمضانپور ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان تربت حیدریه با اعلان اینکه امروز دشمن بر ضد ما جنگ ترکیبی ادراکی و شناختی براه انداخته اظهار داشت: ریشه این جنگ به پیشرفت های جمهوری اسلامی بازمی گردد که بعد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی محقق و به تبع آن خشم غرب و در رأس آن دولت آمریکا را فراهم آورد.
معاون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: آنچه امروز در فضای کشور شاهدیم، به تعبیر مقام معظم رهبری، پستی بلندی ها و خس و خاشاکی هستند که در راه قله قرار دارند و ناشی از چند مبحث و همچون وجود برخی خواص بی بصیرت است.
وی اضافه کرد: برای مقابله با این افراد نیازمند بصیرت افزایی و جهاد تبیین هستیم که تحقق آنها هم منوط به وجود و روی کار آمدن مدیران جهادی است تا مبادرت به جهاد تبیین و روشنگری کنند.
رمضانپور اشاره کرد: در اهمیت تبیین این مورد همین بس که به گواه تاریخ در ۲۰ شهریور سال ۳۲ ایران توسط متفقین اشغال شد، اما از فردای پیروزی انقلاب دشمن چه در دوران دفاع مقدس، چه در محاصره اقتصادی و چه در جنگ نرم نتوانست حتی زره ای به نظام اسلامی صدمه وارد کند و بنابراین اینک به جنگ همه جانبه سخت و نرم و تبیینی ضد ما روی آورده است.
معاون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی در ادامه اظهار داشت: دومین دلیل التهاب بوجود آمده توسط آمریکا در ایران، آن است که می بینند امروز جمهوری اسلامی پایش را فراتر از مرزهای سیاسی گذاشته و بنابراین قصد دارند جلوی پیشرفت سیاسی ما را هم بگیرند.
وی از انسجام بوجود آمده بین حاکمیت و قوای سه گانه که به مدد تشکیل دولت سیزدهم در کشور شکل گرفته و زمینه ساز چالش در قوای حاکمه آمریکا شده، بعنوان دلیل سوم این جنگ تمام عیار ضد جمهوری اسلامی یاد کرد.
رمضانپور در قسمت دیگری به سنت سیاسی ایران با عنوان چرخش نخبگان یاد کرد و اظهار داشت: هر دولتی بعد استقرار ترجیح می دهد با نخبگانی که خود تشخیص می دهد به مردم خدمت کند و بنابراین در این دولت هم شاهد جابجایی در ارکان مدیریتی کشور و استان هستیم.
معاون مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: مهم آن است که مدیران با منش جهادی، به تبیین وظایف محول شده خود بپردازند و در پیوند با این مهم از قرآن یا فلسفه عاشورا بعنوان نمادهای جهاد تبیین بهره گیرند تا ضمن معرفی و تبیین خدمات نظامی اسلامی، نظام ظلم و سلطه را معرفی و افشاگری کنند.

1401/09/21
15:39:48
0.0 / 5
500
تگهای خبر: خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام