حسینی:

برخی خواص در مقابل اقدامات وحشیانه اغتشاشگران سکوت کرده اند

برخی خواص در مقابل اقدامات وحشیانه اغتشاشگران سکوت کرده اند

به گزارش خبرگزاری نام، معاون پارلمانی رئیس جمهور اظهار داشت: برخی خواص که برای کوچک ترین ضعفی در نظام بلافاصله مرثیه سرایی می کنند، در برابر کشتار و قتل عام وحشیانه و داعش مآبانه مردم بیگناه توسط آشوبگران ساکت مانده اند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در نشست سراسری دبیران هم اندیشی دانشگاه آزاد اسلامی که از جانب نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، ضمن اشاره به اهمیت تشکیل چنین جلساتی اظهار داشت: این گونه جلسات در هماهنگی و هم افزایی اساتید و صاحب نظران دانشگاهی در صدمه شناسی و نوع مواجهه با مشکلات و تنش های اجتماعی بسیار تأثیرگذار است و امروز رسالت اصلی دانشگاهیان حضور فعال در دو عرصه میدان و روشنگری است.
وی خاطرنشان کرد: باآنکه امکان دارد در عرصه حضور در صحنه مورد تهمت، افترا، توهین و پرخاش قرار بگیریم، اما برای اصلاح اجتماعی لازم است با شهامت و بدون واهمه و با توکل به خدا نقش خویش را به خوبی ایفا نماییم.
معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان نمود: متأسفانه در سالهای اخیر خیلی از برنامه های فرهنگی، هنری و مذهبی تعطیل شده و ذهن جوانان و نوجوانان بدون هیچ برنامه ریزی در اختیار شبکه های اجتماعی بیگانه قرار گرفت. البته دشمنان هم برنامه ریزی و سرمایه گذاری سنگینی در این عرصه انجام داده و توانستند بخشی از جوانان را تحت تاثیر تبلیغات منفی خود قرار دهند.
حسینی ضمن اشاره به این که در اغتشاشات اخیر سرویسهای جاسوسی دشمنان ضد ملت ایران فعال شده اند، اظهار نمود: نگاهی به بیانیه وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه نشان داده است که در حوادث اخیر سرویسهای جاسوسی دشمنان، از سلطنت طلبان تا منافقین، بهایی ها و گروهک های تروریستی را ضد ایران اسلامی منسجم کرده اند تا در راه پیشرفت و تعالی کشور توقف و سستی ایجاد کنند، اما این دفعه هم با هوشیاری مردم و درایت رهبر معظم انقلاب راه به جایی نبردند.
وی تاکید کرد: دشمنان می خواهند به هر نحوی که شده آتشی که برافروخته اند را شعله ور نگه دارند و در این راه حتی دست به اسلحه می برند و «جان بولتون» از این که مردم اسلحه به دست گرفته اند، ابراز شادمانی می کند و از آموزش جنگ مسلحانه و جنگ شهری به اغتشاشگران سخن می گوید.
معاون پارلمانی رئیس جمهور ضمن اشاره به سکوت بعضی از خواص در مقابل اقدامات وحشیانه و مسلحانه اغتشاشگران، خاطرنشان کرد: اینان با مشاهده کوچک ترین ضعفی در نظام بلافاصله مرثیه سرایی کرده و به تحریک عواطف و احساسات عمومی می پردازند ولی در برابر کشتار و قتل عام وحشیانه و داعش مآبانه مردم بیگناه توسط آشوبگران سکوت اختیار می کنند.
حسینی همینطور ضمن تبریک رونمایی از سایت اندیشکده سلامت، جمعیت و خانواده، بیان نمود: در اسلام به اندیشه، تفکر و تعقل تاکید شده و یک ساعت اندیشیدن برتر از هفتاد سال عبادت عنوان شده است. امام صادق ضد السلام هم ارزش یک عالم و اندیشمند را از هزار عابد و زاهد برتر می دانند، بنابراین تشکیل چنین اندیشکده هایی در حوزه های مختلف به منظور صدمه شناسی مشکلات و عرضه راهکارهای سنجیده و دقیق از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.
وی تاکید کرد: مروری بر حوادث هفته های اخیر در دانشگاه ها نشان داده است هرجا که رؤسای دانشگاه ها و اساتید حضور فعال و مؤثری در صحنه داشتند، اتفاقات کمتری رخ داده و هر کجا که منفعل بودند، متأسفانه شاهد حوادث تلخی هستیم، بنابراین نباید نسبت به مسائل پیرامون خود بی تفاوت باشیم.


منبع:

1401/08/27
13:34:01
0.0 / 5
416
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام