سردار جلالی:

دود تضعیف پلیس در وهله اول به چشم مردم می رود

دود تضعیف پلیس در وهله اول به چشم مردم می رود

خبرگزاری نام: به گزارش خبرگزاری نام، رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تفکیک حوادث اخیر به سه لایه اعتراضی، امنیتی و حملات زیرساختی، گفت: متاسفانه شاهد می باشیم که به نام مردم به زیرساخت های خدمات رسان به مردم حمله می شود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در گفت وگویی ضمن اشاره به حوادث اخیر کشور اظهار داشت: بخشی از بدنه اجتماعی کشور نسبت به نوع عملکرد و نحوه مواجهه نیروی انتظامی در مبحث مقابله با بدحجابی نظرات و دیدگاه هایی دارند که بطور قطع در یک فضای آرام و به دور از هیاهو میتوان در مورد آن اعلام نظر کرد.
وی ضمن اشاره به این که مبحث پاسداشت هویت دینی و مقابله با مفاسد اخلاقی بخصوص در بعد اجتماعی راهبرد و سیاست اصلی نظام است، تصریح کرد: متاسفانه برخی قصور و کوتاهی ها در بخش های فرهنگی و اجتماعی که گاها عامدانه هم بوده سبب گشته است نیروی انتظامی سهم حداکثری در مبحث مقابله با بدحجابی داشته باشد.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه حوادث اخیر را میتوان در سه بعد اعتراض اجتماعی، غائله امنیتی و حملات ضد زیرساخت ها تفکیک کرد، اظهار داشت: چه طور میتوان باور کرد کسی که چادر از سر یک زن مسلمان ایرانی می کشد، جزو مدافعین و طرفداران حقوق بانوان باشد.
وی افزود: حجم و گستره خشونتی که از جانب اغتشاش گران طی روزهای گذشته علنی شده است کامل نشان میدهد که خط نفاق و تجزیه طلب ها صرفاً حوادث اخیر را تبدیل به یک بهانه برای تخریب و تضعیف نظام کرده اند.
جلالی ضمن اشاره به این که در روزهای گذشته مبحث عضویت جمهوری اسلامی ایران در سازمان شانگ های بعنوان یک دستاورد ویژه در شرایط تحریم به حساب می آمد، افزود: دشمنان بخصوص آمریکایی ها و منافقین به هر نحوی در تلاش هستند تا هیچگونه پیام مثبت و امیدبخشی در فضای داخلی کشور منتشر نشود. چون که خط تحریم و تهدید هر دو درحال شکستن است.
جلالی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه همه باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که تضعیف پلیس یعنی تضعیف نظم و امنیت عمومی، اظهار داشت: پلیس از مردم و برای مردم است و دود تضعیف جایگاه پلیس ابتدا به چشم مردم می رود.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تقدیر از خدمات و زحمات فراجا در ایجاد نظم و توسعه امنیت عمومی در کشور اظهار داشت: یاد همه شهدای عزیز مدافع امنیت کشور بخصوص شهدا و جانبازان فرماندهی انتظامی که جان خویش را در طبق اخلاص برای حفظ نظم و آرامش و امنیت اجتماعی کشور گذاشته اند گرامی می داریم.
ایشان در ادامه ضمن اشاره به تلاش دشمن خارجی و شبکه ضد انقلاب تخریب گر برای سو استفاده از فضای پدید آمده و پیش بردن اهداف قبلی خود، اظهار داشت: همانطور که پیش تر اعلام نموده ایم دشمن یک جنگ سایبری زیرساختی ضد ما شروع کرده است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه هدف این جنگ تضعیف و تخریب زیرساخت هایی است که به مردم بیشترین خدمات را می دهند، افزود: طنز تلخ روزگار اینجاست که دشمن با شعار پشتیبانی از ملت ایران! حملات سایبری را به زیرساخت هایی انجام می دهد که کارکرد آنها خدمات رسانی به مردم است.
جلالی با اشاره به اینکه بخش عمده ای از حملات دشمن ضد زیرساخت ها در ایام گذشته در لایه های مختلف دفع شده است، اظهار داشت: بطور قطع جمهوری اسلامی ایران حق پاسخگویی در مقابل این حملات را در ابعاد حقوقی، سیاسی و دفاعی برای خود محفوظ می دارد.
منبع:

1401/07/02
16:38:49
0.0 / 5
432
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام