مخالفت مجلس با تفحص از از عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان

مخالفت مجلس با تفحص از از عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان

به گزارش خبرگزاری نام، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان (از سال ۹۲ تا ۱۴۰۰) مخالفت کردند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، در جلسه علنی امروز گزارش گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در خصوص تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از سال۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰ در دستور کار مجلس قرار گرفت و نمایندگان با ۱۰۲ رای موافق، ۴۷ رای مخالف و ۱۱ رای ممتنع از مجموع ۲۰۵ نماینده حاضر با انجام تفحص مخالفت کردند.
ذبیح الله اعظمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس در رابطه با این تحقیق و تفحص اظهار داشت: توزیع اعتبارات در رابطه با منابع آب و خاک، بررسی تاییدیه پروژه های شرکتهای مشابه، بررسی مناقصه ها، هدررفت بیت المال، چگونگی تقسیم بذر گندم، عدم نظارت بر تأمین آب و اراضی شیب دار، دریافت یارانه غیر مجاز و مبحث سوخت همچون موضوع هایی است که سبب مطرح شدن تقاقای تفحص شد.
وی افزود: استان گلستان یکی از مهم ترین استانهای کشاورزی کشور است که در تأمین مواد غذایی نقش اساسی دارد منتها مشکلات عدیده سبب درخواست بررسی تحقیق و تفحص از سال ۹۲ تا ۱۴۰۰ از سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان شد.1401/06/29
11:59:23
0.0 / 5
394
تگهای خبر: پروژه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام