مخبر خبر داد:

مواکب مرز مهران تقویت می شوند

مواکب مرز مهران تقویت می شوند

خبرگزاری نام: به گزارش خبرگزاری نام، ایلام معاون اول رئیس جمهور از اختصاص یک دستگاه یخ ساز  ۷تنی به استان اطلاع داد و اظهار داشت: روزانه ۸۰۰ قالب یخ از همدان به استان ایلام ارسال می شود.


دکتر «محمد مخبر»عصر امروز پنجشنبه ۱۷ شهریور در نشست ستاد اربعین استان در مرز مهران از زحمات مجموعه اعضای ستاد اربعین استان تقدیر و اظهار نمود: در این میان آقای بهرام نیا به صورت انقلابی و جهادی و سریع اقدامات خوبی در مدت کمی انجام داده ند که قابل تقدیر است و تلاش داریم کارهای زیرساختی دیگر که شروع کرده را تکمیل نمائیم.
وی ضمن اشاره به مشکلات مالی و اعتباری در حوزه اربعین اظهار داشت: بحث تخصیص بودجه در استان ایلام بخصوص در حوزه اربعین را با جدیت دنبال خواهیم کرد.
معاون اول رئیس جمهور در ادامه از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و همه اعضای ستاد اربعین، سپاه پاسداران دستگاههای نظامی، انتظامی، امنیتی و مرزبانی و اجرایی و... که با وحدت و همدلی در برگزاری کنگره عظیم اربعین مشارکت داشته تقدیر نمود.
وی ابراز امیدواری کرد که این روحیه وحدت و همدلی در استان روزبه روز تقویت شود.
وی افزود: ظرف ۴۸ ساعت آینده پیرو درخواست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و استاندار ایلام ارزاق به مواکب ارسال خواهد شد و مواکب بیشتر تقویت می شوند.
معاون اول رئیس جمهور اظهار داشت: پیرو درخواست استاندار ایلام در مورد احتیاج به کانکس های یخچالدار به استان، این مورد پیگیری و این کانکس ها ارسال خواهد شد.
وی ضمن اشاره به این که لیفتراک توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات به استان ارسال می شود، افزود: همینطور یک دستگاه یخساز هفت تنی به استان اختصاص می یابد و روزانه ۸۰۰ قالب یخ از همدان به استان ایلام ارسال می شود.
وی اضافه کرد: با هماهنگی انجام شده با وزیر بهداشت اقلام دارویی لازم هم به استان ارسال می شود.
مخبر در ادامه خواهان تقویت مواکب داخل شهر شد و اظهار داشت: دو هواپیمای آب پاش هم زودتر فعالیت خویش را در جهت خنک سازی مسیر زائرین آغاز کنند.
وی افزود: هر نیازی که استان در مورد اربعین داشته باشد تلاش می نماییم در اسرع وقت تامین گردد.
معاون اول رئیس جمهور در انتها اظهار داشت: مدیریت زمان و زمانبندی سفر برای زائرین خیلی مهم است و بایست طوری برنامه ریزی شود با عنایت به استقبال فراوان از مرز مهران و گرمای هوا مردم توقف زیادی در شهر و مرز نداشته باشند.
منبع:

1401/06/17
19:40:39
0.0 / 5
453
تگهای خبر: برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام