مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان:

توجه ویژه به جامعه ۱۲۰ هزار نفری ایثارگران در لرستان لازم است

توجه ویژه به جامعه ۱۲۰ هزار نفری ایثارگران در لرستان لازم است

به گزارش خبرگزاری نام، لرستان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان اظهار داشت: توجه ویژه به جامعه 120 هزار نفری ایثارگران در استان ضرورت دارد.


حجت الاسلام هبت الله هاشمی در جلسه مشترک شورای اداری و شورای اطلاع رسانی لرستان که با حضور سخنگوی دولت در سالن آمفی تئاتر استانداری برگزار شد، اظهار نمود: شهدای لرستان در زمین و آسمان معروف هستند و بیشترین دغدغه جامعه شهدای لرستان عدم توجه است، در دولت انقلابی که در این یکسال خودش را نشان داده و در لرستان نیز خدماتش به خانواده شهدا و ایثارگران ملموس باید باشد.
وی با اشاره به این که ۴۰درصد ایثارگران کشور در لرستان هستند و به لحاظ آماری از بسیاری از استانها آمار ایثارگری آن بالاست و آمار بی توجهی به آنها نیز بیشتر است، افزود: در دوران جنگ لرستان استان پشتیبان جنگ بود اما مورد بی توجهی قرار گرفت.
این مسئول اضافه کرد: پیام ایثارگران لرستانی را به مسئولین ارشد کشور برسانید البته مسئولین استان یک دل و یک دست در کنار خانواده شهدا و ایثارگران هستند و شرط اصلی این است که توجه به آنان دو طرفه باشد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان اظهار داشت: توجه ویژه به جامعه ۱۲۰ هزار نفری ایثارگران در استان لازم است.
هاشمی عنوان کرد: به فرموده حضرت امام راحل خانواده ایثارگران ستون انقلاب هستند و براین اساس وظیفه صیانت از این ستون را بر عهده داریم.
وی با اعلان اینکه بنیاد شهید محراب دستگاه های انقلابی است، تاکید کرد: دستگاه های انقلابی وظیفه دارند این محراب را در تمام حالات خود محکم نگه دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بیان کرد: نگاه و توجه به جامعه ایثارگران لرستانی بیش از پیش باشد و این قشر همچنان منتظر صحبت های رییس جمهور در صحن مجلس هستند.
منبع:

1401/06/04
11:12:19
0.0 / 5
509
تگهای خبر: حكم , خدمات , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام