حسینی :

رئیسی در انتخابات حرف دل مردم را زد

رئیسی در انتخابات حرف دل مردم را زد

معاون امور مجلس رئیس جمهور با اعلان اینکه مردم توانستند صفا، صمیمیت و اخلاص رئیسی را حس کنند اظهار داشت: نکاتی که رئیسی به مردم گفت، مطالبه آنها بود؛ چونکه 8 سال مشکلات و ضعف ها را تحمل کرده بودند.سید محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهور در گفتگو با خبرنگار مهر، درباب علت اصلی انتخاب سید ابراهیم رئیسی به عنوان رییس جمهور در انتخابات سال قبل اظهار داشت: رئیسی حرف دل مردم را زد، او از عدالت، مبارزه با فساد، لزوم سخت کوشی دولت، کاهش فاصله طبقاتی، حل مشکلات طبقاتی، حل مسئله کرونا، با توجه با آرمان های امام و رهبری می گفت. رئیسی معتقد بود که نباید در وزارت خارجه از حوزه ضعف نگاه کرد، باید بتوانیم منافع ملی را با اقتدار تضمین نماییم.
وی افزود: همه این نکاتی که او به مردم گفت، مطالبه آنها بود؛ چونکه ۸ سال مشکلات و ضعف ها را تحمل کرده بودند. ایجاد رکود و مشکلات اقتصادی، توقف پروژه های عمرانی، تعطیلی کارخانه ها و مراکز تولیدی همچون مسائلی بود که مردم در ۸ سال دولت قبل تحمل کردند و دیگر تاب ادامه این وضعیت را نداشتند. درحقیقت یک تغییر نیاز بود.
معاون امور مجلس رییس جمهور با اشاره به این که مردم توانستند صفا، صمیمیت و اخلاص رئیسی را حس کنند، اشاره کرد: مردم حتی در زمان تولیت آستان قدس رضوی و ریاست قوه قضائیه نیز به رئیسی گرایش پیدا کرده بودند، البته یک سری تبلیغات منفی هم مقابل رئیسی وجود داشت اما با این وجود، مردم باور نکردند و رأی گسترده ای در انتخابات ۱۴۰۰ به او دادند. امیدوار هستم که رئیسی بتواند به تمام اهداف بلند خود نائل شود.
حسینی درباره حضور و شرکت مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار نمود: انتظارات از مردم ایران بیش از این هاست. مشارکت مردم در کشورهای خارجی، در انتخاباتشان وقتی که نزدیک ۵۰ درصد باشد، عادی ست، اما در یک کشور انقلابی کافی نیست. مسئولان باید با خدمت بیشتر به مردم کاری کنند که سرمایه اجتماعی نظام روزبه روز افزایش پیدا کند و مردم اعتماد کنند. متأسفانه در ۸ سالِ دولت قبل، به وعده ها عمل نشد و تخلفات و مفاسد بسیاری وجود داشت که موجب شد اعتماد مردم لطمه ببیند. بطور قطع در دولت فعلی، این اعتماد ترمیم می یابد، چونکه که دولت مردان کابینه سیزدهم افرادی ساده زیست، در خدمت مردم و تلاشگر هستند.
وی اشاره کرد: به عنوان مثال در همین حادثه متروپل آبادان، وزیر کشور به آنجا رفته و چند روز مستقر شد تا مشکلات را از نزدیک دیده و حل کنند. همین طور اگر در استانها حوادث دیگری مانند سیل و زلزله رخ می داد، رییس جمهور به سرعت تیم هایی را به آن مناطق اعزام می کرد. در موردی نیز خودشان در منطقه زلزله زده حضور پیدا کردند. این مساله یعنی این که رئیسی تمام توان خویش را برای حل مشکلات مردم قرار داده است.

1401/03/27
13:52:23
0.0 / 5
490
تگهای خبر: پروژه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام