طهماسبی :

گفتگوی رئیسی با مردم ثاثیرگذار است

گفتگوی رئیسی با مردم ثاثیرگذار است

خبرگزاری نام: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت: توضیحات وزرای مربوطه درباره هدفمندسازی یارانه ها مردم را آگاه کرد، اما اثرگذاری این که رئیس دولت جزئیاتی از شرایط موجود را عرضه کند بیشتر خواهد بود.فرهاد طهماسبی نماینده مردم نی ریز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، در ارتباط با توضیحات اخیر رئیس جمهور درباره هدفمندسازی یارانه ها و اصلاح ارز ترجیحی، اظهار داشت: تصمیم در ارتباط با این مورد بر عهده دولت و اختیارات آن در دست رئیس جمهور است که با اشراف و اطلاع کافی از شرایط و همینطور با بهره بردن از نظرات کارشناسان و متخصصان اقتصادی، بهترین مجری برای چنین برنامه های حیاتی محسوب می شود.
وی خاطرنشان کرد: نکته این است که باید با اطلاع رسانی درست و کافی به مردم، شایعاتی که در این زمینه در جامعه پراکنده می شود آخر یابد چونکه رئیس جمهور در رأس امور به هر آنچه که مطرح کرده عمل می کند و دولت هم تصمیمات تیم اقتصادی را اجرا خواهد نمود.
نماینده مردم نی ریز در مجلس شورای اسلامی درباره لزوم صحبت مستقیم رئیس جمهور با مردم، بیان نمود: اساسا ارتباط شخص اول اجرایی کشور با جامعه در چنین شرایطی می تواند نگرانی هایی که برای مردم در این زمان بوجود آمده را برطرف کرده و آرامشی نسبی را فراهم سازد.
طهماسبی تصریح کرد: البته توضیحات و اظهارات وزرای مربوطه هم در ارتباط با هدفمندسازی یارانه ها و اصلاح ارز ترجیحی تا جایی مردم را آگاه کرد و توانست تا حدی مبحث را شفاف کند، اما اساسا اثرگذاری این که رئیس دولت جزئیاتی از تصمیمات و شرایط موجود را عرضه کند بیشتر خواهد بود.
وی در انتها درباره اقناع افکار عمومی در شرایط اجرای تصمیمات مهم دولت اشاره کرد: مطمئناً به دنبال گفتمان مستقیم رئیس جمهور با مردم، اعتمادسازی بیشتری اتفاق خواهد افتاد و این مورد با بازخورد بیشتری همراه خواهد بود.


منبع:

1401/02/23
13:11:44
0.0 / 5
534
تگهای خبر: برنامه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام