مرادی:

عدم توجه به اصول قانون اساسی باعث نگرانی است

عدم توجه به اصول قانون اساسی باعث نگرانی است

به گزارش خبرگزاری نام نماینده مردم ابوموسی و بندرعباس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر تمام تلاش و تلاش نمایندگان مجلس بر اجرای خوب قانون اساسی باشد، مردم هم اعتماد خواهند کرد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، احمد مرادی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با تکیه بر رعایت همه اصول قانون اساسی اظهار نمود: اگر تمام تلاش و تلاش ما نمایندگان مجلس بر این باشد که قانون اساسی را به خوبی اجرا نماییم، مطمئن هستیم و مردم هم اعتماد خواهند کرد که تمام امور و مشکلات مملکت قابل حل است.
وی تصریح کرد: آنچه باعث نگرانی است، عدم توجه به اصول قانون اساسی است. بر مبنای اصل نوزدهم قانون اساسی مردم ایران از هر قوم و قبیله ای که باشند از حقوق مساوی برخوردار می باشند و رنگ، نژاد، زبان و مانند اینها سبب امتیاز نخواهد بود؛ این بدان معناست که میان هیچ کدام از مسئولین هیچ امتیازی وجود ندارد مگر آنکه در خدمتگزاری به مردم.
این نماینده مجلس اضافه کرد: همینطور بر مبنای اصل ۲۰ قانون اساسی همه افراد ملت شامل زن و مرد یکسان در حمایت قانون قرار دارند و از همه حقوق انسانی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی با رعایت موازین اسلام برخوردارند؛ بر همین مبنا ان شاءالله همه همکاران ما به این اصول توجه نمایند و تمام تلاش شان بر این باشد که مسائل و مشکلات مردم را در سرتاسر ایران حل نماییم.
منبع:

1401/02/20
12:20:24
0.0 / 5
600
تگهای خبر: قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام