سردار جلالی:

تنها راه پیروزی، مقاومت و وحدت جهان اسلام با محوریت قدس شریف است

تنها راه پیروزی، مقاومت و وحدت جهان اسلام با محوریت قدس شریف است

رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت روز قدس، اظهار داشت: تنها راه پیروزی، مقاومت و وحدت جهان اسلام با محوریت قدس شریف است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سردار غلامرضا جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز قدس، اظهار داشت: در زمانی که ملت های اندکی از ظلم بر مردم مظلوم فلسطین آگاه بودند و جنایت صهیونیست ها در سایه دستگاه های تبلیغاتی وابسته به لابی صهیونیست و استکبار از دیدگان آزادگان جهان نهان شده بود، خمینی کبیر با ابتکاری منحصر به فرد، شعله ای افروخت که آتش بر جان مستکبرین جهان انداخت و از آن زمان تاکنون، این آتش شعله ورتر شده است. حالا روز قدس فقط روز فلسطین و متعلق به امت اسلامی نیست. بلکه روز قدس، نماد صف بندی حق در مقابل باطل و عدل در مقابل ظلم است. روز قدس، فریاد رسای مسلمانان مقابل سرطان کشنده صهیونیسم است که به وسیله دست متجاوز اشغالگران، مداخله گران و قدرت های استکباری به جان امت اسلامی افتاده است.
همانگونه که مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای عزیز فرمودند؛ «روز قدس چیز کوچکی نیست. روز قدس یک روز جهانی است. یک پیام جهانی هم دارد. نشان دهنده این است که امت اسلامی اولاً زیر بار ظلم نمی رود، ولو این ظلم از پشتیبانی بزرگترین و قدرتمندترین دولتهای عالم برخوردار باشد.»
روز قدس یادآوری باردیگر وظیفه آزادگان جهان برای تبیین و روشنگری در مورد کشتار، جنایت و اقدامات نژاد پرستانه، ظالمانه و سفاکانه رژیم کودک کش صهیونیستی اشغالگر خصوصاً مقابل زنان، کودکان و اسرای فلسطینی است.
اما روز قدس امسال تفاوتی اساسی با سایر سال ها دارد. روز قدس امسال فرصتی برای تبیین تفاوت برخورد دوگانه غرب نسبت به جنگ و اشغال سرزمینی است. سکوت رسانه ای و انحراف افکار عمومی در قبال موضوع فلسطین، یمن و سایر بلاد زیر آتش و ظلم نشان میدهد که استانداردهای غرب در این خصوص کاملاً دوگانه است.
همچنین روز قدس فرصتی باردیگر است برای تبیین و افشای نقش محوری آمریکا و سران خائن سایر کشورهای منطقه در معامله نکبت بار قرن و طرح های سازش با هدف فراموشی و جنایت نسبت به آرمان قدس شریف و محکومیت خط سازش با رژیم غاصب صهیونستی.
در این روز بزرگ ملت های مسلمان در کنار جمهوری اسلامی ایران که پرچم فلسطین را برافراشته است حق بازگشت آوارگان فلسطینی را فریاد خواهند زد و با خود زمزمه خواهند کرد که تنها راه پیروزی در مقابله با دسیسه و اشغالگری دشمنان، مقاومت و وحدت در جهان اسلام با محوریت قدس شریف و جریان های مقاومت در فلسطین و منطقه است.
تبیین و مرور کارنامه خدمات سردار عزیز امت اسلام شهید سلیمانی در ساماندهی محور مقاومت در منطقه و مقابله با رژیم صهیونیستی و اقدامات تروریستی نظام سلطه از دیگر اقدامات آگاهی بخشی است که بر ماست که از فرصت روز قدس برای یادآوری آن استفاده نمائیم.
در اختتام ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عظیم الشأن آزادسازی قدس شریف، جبهه مقاومت و سپاه قدس اطمینان دارم به یاری خداوند متعال روز قدس امسال، پرشورتر از همیشه برای مقابله با توطئه های ناجوانمردانه ای که مقابل ملت فلسطین شده است برگزار می شود و مشت محکمی به دهان دشمنان ملت فلسطین و دشمنان دنیای اسلام خواهد زد.

1401/02/08
13:50:23
0.0 / 5
540
تگهای خبر: حكم , خدمات , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام