همزمان با بازدید مدیران زندان های تهران از بازداشتگاه اوین انجام شد

دعوت از کارآفرینان برای توسعه اشتغال در زندان ها

دعوت از کارآفرینان برای توسعه اشتغال در زندان ها

تعدادی از مدیران سازمان زندان ها و اداره کل زندان های استان تهران با دعوت از کارآفرینان و خیرین برای توسعه اشتغال حداکثری در زندان ها از بازداشتگاه اوین بازدید نمودند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از میزان _ مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندان ها به همراه تعدادی از مدیران اداره کل زندان های استان تهران با حضور در بازداشتگاه اوین، از بخش های مختلف کارگاهی بازدید و شرایط اشتغال مددجویان را مورد بررسی قرار دادند.
در این بازدید که با حضور بهرام اکبرپور و درجهت توسعه حرفه آموزی و اشتغال زندانیان مددجویان و دعوت از برخی کارآفرینان نمونه کشوری صورت گرفت، وضعیت اشتغال زندانیان در کارگاه های مستقر مشاهده شد.
برنامه ریزی برای ارتقای وضعیت اشتغال در این بازداشتگاه و حضور مستمر و هرچه بیشتر مددجویان در کارگاه های تعبیه شده از اهداف این بازدید اعلام شده است.
گفتنی است الان بازداشتگاه اوین با راه اندازی کارگاه هایی همچون نجاری، خیاطی، مونتاژ لامپ های LED و... در حال برنامه ریزی برای اشتغال و فعالیت حداکثری مددجویان داوطلب در کارگاه های مذکور است. در این راستا دعوت از کارآفرینان کشوری و خیرین برای حضور و مشارکت آنان در تقویت اشتغال این مرکز در دستور کار قرار دارد.
منبع:

1401/01/18
12:38:19
0.0 / 5
562
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام