دیدار خزعلی با بانوان مسلمان آمریکا

دیدار خزعلی با بانوان مسلمان آمریکا

خبرگزاری نام: نشست معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با تعدادی از بانوان مسلمان ساکن آمریکا با موضوع زنان مسلمان و چالش ها در جوامع غربی اجرا شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، انسیه خزعلی، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در حاشیه شصت و ششمین نشست کمیسیون مقام زن در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک با تعدادی از بانوان مسلمان آمریکا در محل نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کرد.
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده در این جلسه که با موضوع «زنان مسلمان و چالش ها در جوامع غربی» برگزار شد، با تبریک اعیاد مبارک شعبانیه، یکی از با اهمیت ترین لطمه های عصر حاضر را متوجه جوانان، ارتباط زوجین با یکدیگر و رابطه والدین و فرزندان برشمرد. خزعلی اظهار داشت: فضای ناسالم رسانه های اجتماعی و جنگ های تبلیغاتی دشمن مقابل خانواده های مسلمانان در ایجاد این مشکلات نقش دارد و به همین علت مقابله با این رویکرد، نیازمند تعامل و هم افزایی است.

زنان مسلمان ساکن آمریکا نیز در این جلسه به شرح کارهای خود و مشکلاتی که با آن در جامعه غربی مواجهند، اشاره کردند. آنها تسهیل تردد و ارائه روادید به مسلمانان آمریکایی برای سفر به ایران، تولید محتوای ارزشی و دینی مناسب جهت بهره برداری در روند تربیتی کودکان مسلمان آمریکا و فراهم شدن امکان تحصیل مجازی در بعضی دانشگاه های ایران را خواهان شدند.


منبع:

1400/12/29
12:54:32
0.0 / 5
744
تگهای خبر: دولت , زندان , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام