رئیسی در جلسه ستاد ملی مقابله با كرونا:

نباید کرونا به هیچ وجه در جامعه عادی انگاری شود

نباید کرونا به هیچ وجه در جامعه عادی انگاری شود

رئیس جمهور با تکیه بر نقش سیاستگذاری کارشناسانه دولت و همکاری مردم در کاهش ابتلا، بستری ها و فوت شدگان کرونایی اظهار داشت: نباید کرونا به هیچ وجه در جامعه عادی انگاری شود.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی روز شنبه در آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در سال ۱۴۰۰ با تکیه بر نقش سیاستگذاری کارشناسانه دولت و همکاری مردم در کاهش ابتلا، بستری ها و فوتی ها، اظهار داشت: از مردم، متخصصان و کادر درمان به خاطر همکاری و همراهی در مقابله با کرونا تشکر می کنم و لزوم دارد این تلاش و مراقبت در روزهای تعطیلات نوروز هم با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی ادامه یابد.
رئیس جمهور با تکیه بر این که نباید کرونا به هیچ وجه در جامعه عادی انگاری شود، خاطرنشان کرد: اگر در رعایت اصول بهداشتی کوتاهی شود امکان دارد مجدداً شاهد شیوع این ویروس منحوس باشیم.
رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود به مبحث سفرهای داخلی و خارجی و لزوم رعایت پروتکلهای بهداشتی در آن اشاره نمود و اظهار داشت: برای ورود مسافر به کشور دریافت دو دُز واکسن و تست اطمینان بخش کرونا ضروری می باشد.
رئیس جمهور اضافه کرد: اقامتگاه ها، سینماها و مراکز تجمع باید به سامانه های مصوب متصل باشند و با نهادهای نظارتی همکاری داشته باشند.
رئیسی با تکیه بر لزوم پیشبینی، پیشگیری و درمان در مبارزه با کرونا اظهار داشت: این ویروس مرتباً تغییر شکل می دهد و سویه جدیدی از آن در گوشه ای از دنیا شیوع می یابد بنابراین مسؤلان و کادر درمانی باید همیشه در آمادگی باشند.
رئیسی در انتها ضمن اشاره به لطف خداوند به ملت ایران برای گذر از همه دشواری ها ابراز امیدواری کرد: مردم یک نوروز بانشاط را همراه با صحت و سلامت و هم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مراقبت در تردد جاده ای سپری کنند.

1400/12/28
14:41:29
0.0 / 5
660
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام