رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:

باید با طراحی صحیح بستر مناسبی برای تفریح سالم و نشاط مردم در سواحل ایجاد شود

باید با طراحی صحیح بستر مناسبی برای تفریح سالم و نشاط مردم در سواحل ایجاد شود

رئیس جمهور اظهار داشت: اولویت دولت مردمی در عرصه فرهنگ، پشتیبانی از تولیدات فاخری است که عناصر هویتی و ارزشی ملت، یعنی اسلام، ایران، خانواده، عدالت خواهی، مسئولیت پذیری و فساد ستیزی را تقویت کند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز یکشنبه در جلسه هیات دولت با تشکر از همه سازمان های دولتی، نیروهای مسلح، صدا و سیما، خبرگزاری های ملی و محلی و استانداران استانهای ساحلی برای پیگیری و اجرای دستور آزادسازی حریم دریاها، اظهار داشت: باید با طراحی صحیح بستر مناسبی برای تفریح سالم و نشاط مردم در سواحل ایجاد شود.
رئیس جمهور اظهار داشت: اولویت دولت مردمی در عرصه فرهنگ، پشتیبانی از تولیدات فاخری است که عناصر هویتی و ارزشی ملت، یعنی اسلام، ایران، خانواده، مقاومت و ایستادگی، عدالت خواهی، مسئولیت پذیری و فساد ستیزی را تقویت کند.
رئیسی اضافه کرد: البته در حاشیه جشنواره سینمایی فجر، اظهارنظر غلطی انجام شد که با وجود عذرخواهی مکرر گوینده آن، وزارت ارشاد هم آن سخنان را رد و محکوم نمود.
رئیس جمهور ضمن تشکر از حساسیت و غیرت دینی در مقابل این قضیه، اضافه کرد: معتقدیم که خطای آشکار فردی نباید به جامعه هنری تعمیم داده شود.
رئیسی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ در صحن مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: لایحه بودجه ۱۴۰۱ در تعامل و همکاری مشترک دولت و مجلس می تواند یک سند مالی خوب و متوازن برای رفع مشکلات کشور باشد.
رئیسی ضمن اشاره به اهمیت ماه های مبارک رجب، شعبان و رمضان بر اغتنام فرصت معنوی این روزها تصریح کرد و اظهار داشت: خدمت به مردم و انجام کارهای بزرگ نیازمند توفیق و مدد الهی است و باید از فرصت ماه رجب بهره کامل برده شود.
همینطور در جلسه هیات دولت وزیر کشور در مورد آزادسازی سواحل گزارشی عرضه و بر اجرای دقیق دستور رئیس جمهور در این حوزه تصریح کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم گزارشی از روند اجرا و برگزاری جشنواره فیلم فجر ارائه نمود.1400/12/01
23:32:32
0.0 / 5
539
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام