فرمانده نیروی دریایی سپاه:

با رصد کامل و اشراف اطلاعاتی هوشمند، امنیت پایدار و مطلوبی در شمال خلیج فارس برقرار است

با رصد کامل و اشراف اطلاعاتی هوشمند، امنیت پایدار و مطلوبی در شمال خلیج فارس برقرار است

فرمانده نیروی دریایی سپاه در بازدید از یگان های نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: با رصد کامل و اشراف اطلاعاتی هوشمند بر اوضاع منطقه شمال خلیج فارس، امنیت پایدار و مطلوبی در این منطقه برقرار است.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از سپاه نیوز، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن بازدید از یگان های نیروی دریایی سپاه در منطقه شمال خلیج فارس از نزدیک وضعیت آمادگی رزم و توان رزمی- عملیاتی یگان های شناوری، موشکی، جنگال و پهپادی را مورد بررسی میدانی قرار داد و آخرین تاکتیک ها و برنامه های ارتقاء توان رزم را به فرماندهان یگان های عمل کننده ابلاغ نمود.
فرمانده نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: هدف از تداوم این بازدیدها و مشاهده عینی وضعیت یگان های مستقر در منطقه شمال خلیج فارس، بررسی آخرین وضعیت آمادگی های رزم یگان ها و عرض خداقوت به رزمندگان دریا دل منطقه سوم نیروی دریایی سپاه می باشد.
دریادار تنگسیری خاطرنشان کرد: به حمدالله بررسی های میدانی نشان از وجود روحیه غیرت دینی، شجاعت و سلحشوری نیروها و آمادگی کامل سامانه ها و تجهیزات عملیاتی در تمامی وضعیت های رزم دریا پایه می باشد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان مثبت بودن سطح آمادگی ها برای دفاع از مرزهای آبی و منافع و امنیت کشور عزیزمان، اظهار داشت: با رصد کامل و اشراف اطلاعاتی هوشمند بر اوضاع منطقه شمال خلیج فارس، امنیت پایدار و مطلوبی در این منطقه برقرار است.
در ادامه سردار تنگسیری ضمن اشاره به نقش و تاثیر معنویت در آمادگی رزم، اظهار داشت: آنچه در نیروهای مسلح و نیروی دریایی سپاه موج می زند، مشاهده روحیه معنوی و برادری است که هر چه تقویت شود هنوز جا برای ارتقا دارد و باید بیشتر مورد توجه همه ما رزمندگان قرار گیرد.
در ادامه این بازدید، سردار تنگسیری با حضور در یادمان شهدای والفجر ۸ به مقبره شهدای والامقام و یادمان شهدای والفجر هشت، ادای احترام کرد.1400/11/30
11:26:26
0.0 / 5
650
تگهای خبر: ابلاغ , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام