وزیر اطلاعات:

توطئه ها همواره با شکست دشمن و سرفرازی ملت ایران روبرو بوده است

توطئه ها همواره با شکست دشمن و سرفرازی ملت ایران روبرو بوده است

به گزارش خبرگزاری نام وزیر اطلاعات اظهار داشت: دشمن تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری اش را به کار می گیرد ولی این توطئه ها با شکست دشمن و سرفرازی ملت روبرو بوده است.به گزارش خبرگزا ری مهربه نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هفتمین نشست معاونان پارلمانی وزارت خانه ها و دستگاههای اجرایی کشور با حضور سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و حجت الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در محل وزارت اطلاعات برگزار گردید.
سیدمحمدحسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در این جلسه به سفر رئیس جمهور به روسیه اشاره نمود و اظهار داشت: این سفر بسیار مهم بود و مذاکرات و توافقات بسیار خوبی هم صورت گرفت که در آینده اقتصادی کشور هم تاثیرات خوبی خواهد داشت.
وی اضافه کرد: در تمامی موضوعات همچون اقتصادی، سیاسی و نظامی توافقات برنامه ریزی شده خوبی انجام گرفت و اقدامات اجرایی هم در جهت توافقات صورت گرفته شروع شده است.
معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: علیرغم سیاه نمایی ها و حاشیه پردازی ها که برای زیر سوال بردن سفر مهم رئیس جمهور صورت گرفت نتایج ارزشمندی حاصل شد، دولت همواره وقت خویش را صرف خدمت می کند و دروغ پردازی ها و حاشیه سازی ها در عزم راسخ دولت در پیش برد دیپلماسی اقتصادی خللی وارد نمی نماید.
حسینی با اشاره به اینکه دولت و مجلس در یک مسیر ولایی و انقلابی گام برمی دارند، تاکید کرد: نمایندگان مطالباتی از دولت دارند آن هم بر مبنای تقاضاهایی است که مردم از نمایندگان پیگیر هستند و باید با سعه صدر و تحمل و تعامل کار را جلو ببریم.
وی ضمن اشاره به کارهای زمین مانده ای که از گذشته در مقابل دولت قرار گرفته؛ اظهار داشت: باید از بحث های حاشیه ای پرهیز کرد و با تعامل برای حل مشکلات گام برداریم.
حسینی ضمن اشاره به جلسات مختلف نمایندگان با آیت الله رئیسی اظهار نمود: آقای رئیس جمهور به دیدار با نمایندگان استان ها اهمیت خاصی می دهند که این در میان رؤسای جمهور کم نظیر است و تابحال با ۱۷۲ نماینده پیرامون مسائل ملی و حوزه های انتخابیه جلسه داشته اند.
همچنین در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین سیداسماعیل خطیب وزیر اطلاعات هم با اشاره به اینکه معیار عمل ماست که می تواند میزان معرفت ما با خاندان و تسلیم ما نسبت به آنان را نشانگر باشد، اظهار داشت: دشمن و استکبار تمام تلاشش را بر فتنه گری ضد انقلاب و نظام به کار گرفته و خواهد گرفت و همیشه با این فتنه ها روبرو بوده و خواهیم بود.
وی افزود: دشمن تمام امکانات سخت افزاری و نرم افزاری اش را به کار می گیرد ولی این توطئه ها با شکست دشمن و سرفرازی ملت روبرو بوده است.
وزیر اطلاعات ضمن اشاره به تحریم های حداکثری دشمن اظهار داشت: با همه این تحریم ها ملت و دولت و رهبری و نظام و نیروهای مسلح با اقتدار و سرفرازی ایستاده اند و کشور هر روز پیشرفت می کند.


منبع:

1400/11/05
22:22:26
0.0 / 5
838
تگهای خبر: برنامه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام