آخر مرزبندی های سیاسی فرارسیده است

آخر مرزبندی های سیاسی فرارسیده است

کرمان نماینده مردم رفسنجان و انار اظهار داشت: مرزبندی و تقسیم بندی های سیاسی باید جای خویش را به شاخصه اصلی نظام که انقلابی گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خویش را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کنند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، حجت الاسلام دکتر حسین جلالی عصر امروز چهارم بهمن در جمع خبرنگاران اظهار نمود: نزدیک به چهل سال کشور و به تبع آن شهرستان رفسنجان گرفتار دودستگی یا چند دستگی و بحث چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا است و این تقسیم بندی مطلوب نظام و مقام معظم رهبری نیست.
وی افزود: این مرزبندی و تقسیم بندی باید جای خویش را به شاخص اصلی نظام که انقلابی گری، ولایتمداری و جهادگری است بدهد و افراد موضع خویش را تنها در دو بخش انقلابی و غیرانقلابی مشخص کرده و در عمل ثابت کنند.
حجت الاسلام جلالی با اشاره به اینکه انقلابی ها باید متحد و یکصدا باشند تا کشور و نظام رو به جلو حرکت نماید، خاطرنشان کرد: اصل در انتخاب ها و عزل و نصب ها هم بر شایسته سالاری و نیروهای کارآمد است.
وی تصریح کرد: در رفسنجان یک پرچم بیشتر نباید بلند باشد و آن پرچم انقلابی گری و ولایتمداری است و هرچه متهم به باند و جناح و سیاسی بازی هست، محکوم بوده و باید طرد شود.
نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس افزود: باآنکه اختلاف سلیقه وجود دارد که طبیعی است، اما در مبانی و اصول باید همه زیر یک پرچم و آن هم پرچم انقلاب و ولایت باشیم.
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس ابراز کرد: از همه هنرمندان، ورزشکاران، اصناف و... درخواست دارم مراقب باشند طعمه مرزبندی ها نشوند و برای نظام سربازی کنند.1400/11/04
21:51:24
0.0 / 5
846
تگهای خبر: متهم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام