در پیامی؛

قالیباف انتخاب مجدد الحلبوسی به ریاست مجلس عراق را تبریک گفت

قالیباف انتخاب مجدد الحلبوسی به ریاست مجلس عراق را تبریک گفت

خبرگزاری نام: رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتخاب مجدد رئیس مجلس نمایندگان جمهوری عراق را تبریک گفت.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، محمدباقر رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتخاب مجدد «الحلبوسی» را بعنوان رئیس مجلس نمایندگان جمهوری عراق تبریک گفت.
متن پیام تبریک قالیباف به شرح زیر است:
جناب آقای محمد الحلبوسی
رئیس محترم مجلس نمایندگان جمهوری عراق
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته؛
خرسندم بهترین تبریکات و تهنیـت هـای خـود را بـه مناسـبت انتخـاب مجـدد جنابعالی بعنوان رئیس مجلس نمایندگان جمهوری عراق ابراز نمایم.
اطمینـان دارم بـا حمایـت و پشتیبانی مجـالس دو کشـور مناسـبات برادرانـه فیمابین در عرصه های متعدد بیشتر از پیش توسعه و گسترش خواهد یافت.
همکاری های پارلمانی فیمابین به عنـوان بخـش مهمی از روابـط دوستانه تهـران و بغداد موجـب اسـتحکام و تحکیم روزافـزون مـراودات دو کشـور در عرصـه هـای متعدد خواهد بود.
در این راستا از جنـابعـالی بـرای دیـدار از جمهـوری اسلامی ایران دعوت بـه عـمـل می آورم. امیـدوارم در اولین فرصـت ممکـن جنابعـالی را در تهران ملاقات کنم.
فرصـت را مغتـنـم شـمرده، از درگـاه خداونـد متعـال سـلامت و موفقیـت روز افزون جنابعـالی، سـعادت و بهـروزی ملت و دولت کشـور دوسـت، مسـلمان و همسایه، جمهوری عراق را مسئلت می نمایم.
محمدباقر قالیباف
رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران


منبع:

1400/10/20
23:56:53
0.0 / 5
561
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام