بهادری جهرمی:

حل برخی مشکلات نیازمند همکاری بین نهادی است

حل برخی مشکلات نیازمند همکاری بین نهادی است

سخنگوی دولت اظهار داشت: رصد برخی مشکلات و انتقال آن به جلسات تصمیم ساز و پیگیری حل آنها، ممکنست نیازمند همکاری بین نهادی باشد که جلسات مشترک کاری با سایر قوا و شورای نگهبان، این نتیجه مفید را در پی دارد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، علی بهادری جهرمی در حساب کاربری خود در اینستاگرام نوشت:
«از همکارانم در دو قوه دیگر و شورای نگهبان دعوت کردم تا در موضوعات کاری باهم همفکری داشته باشیم. آقای سیدنظام الدین موسوی از مجلس شورای اسلامی، آقای ذبیح الله خداییان از قوه قضائیه و آقای هادی طحان نظیف از شورای نگهبان دعوت من را پذیرفتند و امروز ساعاتی را به گفت و گو و تبادل نظر نشستیم.
معتقدم ظرفیت اطلاع رسانی دوسویه و سخنگویی مبتنی بر حقیقت، رکن اصلی در شفافیت و بهبود عملکرد نهادها است و این مهم با هم افزایی جمعی، بهتر، بیشتر و زودتر میسر می شود.
رصد برخی مشکلات و انتقال آن به جلسات تصمیم ساز از یک سو و پیگیری حل آنها از طرف دیگر، ممکنست نیازمند همکاری بین نهادی باشد. جلسات مشترک کاری با سایر قوا و شورای نگهبان، این نتیجه مفید را هم در پی خواهد داشت.
در اختیار گذاردن تجارب مشترک کاری و ارائه راه کارهای به دست آمده از روش های مدیریتی شخصی برای حل گره های اجرائی - تقنینی - قضایی، از دیگر محاسن جلسه امروز بود که بناست ان شاءالله ادامه دار باشد.»1400/09/23
11:40:09
0.0 / 5
919
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام