دادستان مركز استان خبر داد:

دستور توقف ساخت هتل ۵ طبقه در زیارت

دستور توقف ساخت هتل ۵ طبقه در زیارت

خبرگزاری نام: گلستان دادستان شهرستان گرگان از احضار مالک هتلی که بصورت بدون مجوز در روستای زیارت گرگان درحال ساخت بود، به مرجع قضایی آگاهی داد.


محمود اسپانلو در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به این که با هر گونه ساخت و ساز بدون مجوز در بستر رودخانه ها، منابع طبیعی، گردشگری، اراضی کشاورزی و دامنه کوهها و... که برمبنای قانون ممنوع باشد با قدرت برخورد خواهیم کرد، اضافه کرد: البته که در ابتدا به خاطیان تذکر داده و خواهان اجرای قانون می شویم اما در صورت عدم توجه اساسا با برخورد جدی ما روبه رو خواهند شد.
وی با اعلان اینکه دستور توقف هتل چنج طبقه در روستای زیارت گرگان را به همین دلیل صادر کردیم، اظهار داشت: ۶ ماه پیش هنگامی که کار ساخت این هتل تازه شروع شده بود توسط جهاد کشاورزی به مالک برای توقف کار اخطار داده شد که مورد توجه خاطیان قرار نگرفت.
دادستان مرکز استان گلستان با تاکید بر این که در طول این مدت مالک نه فقط کار را متوقف نکرد بلکه به ساخت و ساز ادامه داد، اشاره کرد: مالک هتل به بهتان تغییر کاربری زمینهای کشاورزی و باغی امروز احضار و با صدور قرار وثیقه ۱۲ میلیارد تومانی راهی زندان شد.
اسپانلو تغییر کاربری زمینهای کشاورزی و باغی را برمبنای قانون ممنوع دانست و اشاره کرد: دستگاه های متولی باید آرای قلع و قمع ساخت و سازهای بدون مجوز را بدون تعارف اجرا کنند برای اینکه در غیر این صورت به جرم امتناع از انجام وظیفه تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.1400/09/19
14:40:40
0.0 / 5
830
تگهای خبر: دادستان , زندان , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام