سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

ایران اسلامی با حماسه بسیجیان بیمه است

ایران اسلامی با حماسه بسیجیان بیمه است

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سر و صداهای عجیب و غریب امروز ژنرال های اسرائیلی را ناشی از درماندگی و دل خوش کردن مردم شان دانست و اظهار داشت: ایران با حماسه بسیجیان بیمه است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سردار رمضان شریف پنجشنبه شب در مراسم یادواره ۱۵۸ شهید بخش دابودشت از توابع شهرستان آمل اضافه کرد: صهیونیست ها حالا در بدترین وضعیت از نظر امنیتی قرار دارند.
وی همه تلاش ها و هجمه های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی را برای ناامیدی، مایوس و بحرانی جلوه دادن وضعیت مردم در جمهوری اسلامی ایران بیان کرد و افزود: مردم ما می دانند که از اول انقلاب تا امروز از چه گردنه های سختی عبور کردند و چه موانع بزرگ را از پیش روی خود برداشته اند یا آن موانع را دور زدند و برای عمران و آبادانی و سرافرازی این ملت تلاش کردند، استقامت کردند و بیش از ۲۰۰ هزار شهید دادند.
به گفته سردار شریف، دل امت عربی از اسرائیلی ها خون است و منتظر اشتباه راهبردی هستند تا از شما سر بزند آن زمان خشم مسلمانان و اعراب را خواهید دید.
وی اضافه کرد: اسرائیلی ها حتی قادر به تامین امنیت خودشان نیستید، و چطور می خواهید برای برخی ها که به شما پناه آوردند امنیت تامین کنید؟.
ایران اسلامی با حماسه رزمندگان بسیجی بیمه است
سخنگوی سپاه پاسداران، با هشدار به مخالفان نظام مقدس ایران اسلامی، مبنی براینکه این کشور حوادث بسیاری را پشت سر گذاشته که یکی از با اهمیت ترین آنها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جنگ تحمیلی صدام مقابل کشور و انقلاب نوپا ما بوده است، اظهار داشت: تنها به پشتوانه حماسه آفرینی های شهدا و رزمندگان بسیجی در دفاع مقدس و جنگ هشت ساله، این کشور یک وجب ازخاک خودرا از دست نداد و انقلاب و کشور حفظ ماند.
سردار شریف افزود: این درحالی بود که رژیم صدام با پشتیبانی از پیشرفته ترین سلاح ها که آمریکایی ها و اسرائیلی ها به عراق داده بودند، درحالی که فرزندان ایران با سلاح ایمان ایستادند و خدا را شاکریم ملت ایران از آن آزمون سخت، سربلند بیرون آمد وبیمه شده است.
کشور با حرکت بسیجیان رو به جلو است
وی دربخش دیگری به خاصیت های بسیج مردمی درکشور اشاره نمود وگفت: کشور با حرکت بسیجیان رو به جلو است واز اول انقلاب تا حالا موانع بسیار بزرگ را از پیش روی خود با قدرت برداشته است.
سردار شریف اشاره کرد: با اهمیت ترین این خاصیت وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی، انگیزه معنوی، نداشتن چشم داشت، عدم ورود به حاشیه های بی خاصیت در جناح بندی های سیاسی و در یک کلام اراده آهنین و پولادین با تاکید بر فرهنگ محکم و گرانقدر انقلاب اسلامی است.
وی اشاره کرد: بدانید و آگاه باشید گردنه های سخت را پشت سر گذاشتیم، موانع پیش رو چیزهایی نیست که بتواند ما را متوقف نماید.
وی اضافه کرد: مهم آنست که با انگیزه الهی با ارائه فولادین و تصمیمات بسیار شجاعانه در عرصه اداره کشور بتوانیم این موانع کوچک را از پیش راه برداریم.
در مسیر خدمت به مردم غفلت نکنیم
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران دربخش دیگری از سخنان خود دراین مراسم با اعلان اینکه قبول مسئولیت وپست های مدیریتی ارث و غنایم نیست، بلکه فرصتی برای خدمت به مردمی است که ۲۴۰ هزار شهید اهدا کردند، اظهار داشت: تلاش نماییم شرمنده شهدا و خانواده آنان نباشیم مردم قدر خادمین خودرا می دانند و این را با حضور میلیونی و عظیمشان در صحنه های حساس ومهم این کشور ثابت کردند.
سردار شریف با اشاره به این که دوران دفاع مقدس صحنه شجاعت، ایثار و از خودگذشتگی ها بوده که همچنان بعد گذشت سال ها همچنان با افتخار از آن یاد می نماییم، اضافه کرد: شهدا سبب سربلندی، عظمت و افتخار دین و انقلاب شدند و آنان الگوهای مجسم ایثار و از خودگذشتگی هستند.
وی ادامه داد:، پدران و مادران شهدا نیز اجر وقرب آنها بالا و در نزد اولیا خدا روسفید هستند، چونکه دستاورد شهدا دستاورد بزرگی بوده است.
ایران درزمینه دفاعی، قدرت منطقه ای است
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، به دستاوردهای مهم دفاعی کشورمان درسال های اخیر اشاره نمود وبا اشاره به این که دشمن تلاش می کند همه دستاوردها را کوچک بشمارد، اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی هوشیار باشند وبدانند که فرزندان این کشور، مصمم تر از گذشته راه شهدا را می پیمایند و و مطمئن هستیم نصرت خدا شامل حال ما خواهد بود.
سردار شریف اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران حالا در حوزه دفاعی، به جایی رسیده که بعنوان یکی از قدرت های برتر منطقه ای وبین المللی تبدیل گشته که کسی جرأت نگاه چپ به این مردم وکشور ندارد.
وی یادآورشد: وقتی ناو جنگی در گذشته از خلیج فارس رد می شد حاکمان منطقه ماست های خودرا کیسه می کردند، اما همه جهان اخیراً اقتدار ایران اسلامی را در قضیه دزدی نفت کش ایرانی را دیدند، و این دستاوردها واقتدار، نتیجه وثمره خون شهدای انقلاب اسلامی وجنگ هشت ساله است.
وی اضافه کرد: همه این افتخارها ودستاوردها درزمانی به دست آمد که این کشور درسال های اخیر بطور مداوم سخت ترین تحریم های ظالمانه استکبار را تجربه کرده و در این تحریم ها خودشان اقرار کردند اگر این تحریم ها را شش ماه برای هر کشوری پیاده می کردیم اقتصادش نابود می شد.
سردار شریف افزود: در گام دوم انقلاب به برکت استواری نظام، ملت با امیدی روشن روبرو است واکنون دشمن با تغییرتاکتیک های نظامی به سمت تبلیغاتی و هجمه های رسانه ای، تلاش می کند امید را از ملت ایران بگیرد، اما درعمل کور خوانده است.
وی یادآورشد: امروز مردم کشورهای منطقه با الگو گرفتن از فرهنگ بسیجی و فرهنگ انقلاب اسلامی راه خودرا پیدا کردند و آمریکایی ها و خصوصاً صهیونیست ها امروز با اراده مستحکم یک امت روبرو هستند و مطمئن باشید پیروزی از آن امت اسلامی است.

1400/09/05
13:38:52
0.0 / 5
937
تگهای خبر: آزمون , حكم , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام