در پیامی مطرح شد؛

تبریک قالیباف به رئیس دومای دولتی مجلس روسیه

تبریک قالیباف به رئیس دومای دولتی مجلس روسیه

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی انتخاب مجدد رئیس دومای دولتی مجلس روسیه را تبر یک گفت.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی، ضمن تبریک انتخاب مجدد «والودین» بعنوان رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه، همکاریهای تهران - مسکو را باعث تحکیم امنیت و آرامش در منطقه عنوان نمود.
متن پیام تبریک محمدباقر قالیباف به شرح زیر است:
جناب آقای ویاچسلاو والودین
رئیس محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه
عالیجناب؛
خرسندم صمیمانه ترین تبریکات خود را به مناسبت انتخاب مجدد جنابعالی بعنوان رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه ابراز نمایم.
با توجه به نقش مهم پارلمان ها در تقویت روابط دوستانه دوجانبه و با تاکید بر سیاست های راهبردی دو کشور، امیدوارم در دوره پیش رو با بهره مندی از ظرفیت و توانمندی های بالقوه بخصوص همکاریهای پارلمانی، شاهد توسعه روز افزون مناسبات در میان در عرصه های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی باشیم.
اعتقاد راسخ دارم، همکاریهای تهران - مسکو باعث تحکیم امنیت و آرامش در منطقه خواهد بود، در این راستا مجلس شورای اسلامی از هر اقدامی برای تعمیق تعاملات در میان استقبال می کند.
فرصت را مغتنم شمرده، سلامت و موفقیت روز افزون جنابعالی و نمایندگان محترم دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه را آرزومندم.


منبع:

1400/07/21
09:53:40
0.0 / 5
858
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام