یوسفی :

وضع معیشتی مردم نمایانگرشکست برجام است

وضع معیشتی مردم نمایانگرشکست برجام است

عضو هیئت رئیسه مجلس اظهار داشت: وضع معیشتی مردم نشان دهنده شکست برجام و تفکرات دولت تدبیر است بنابراین اصلاح طلبان و اعتدالیون نباید به دنبال القای ساز و کارهای دولت داریشان به دولت تدبیر باشند.مجتبی یوسفی عضو هیات رئیسه مجلس در گفت و گو با خبرنگار مهر، با تکیه بر این که مذاکرات و مراودات بین المللی ایران باید بر اساس عزت باشد، اظهار داشت: کشورهای دنیا چهار یا پنج کشور اروپایی نیستند. بازار ۵۵۰ میلیون نفری کشورهای همسایه که طی هشت سال قبل مورد بی توجه قرار گرفته است باید در دولت سیزدهم مرکز توجه قرار گیرد.
نماینده مردم اهواز در مجلس با تکیه بر این که مذاکرات هسته ای تنها با تاکید بر توانمندی های داخلی به نتیجه می رسد، اظهار داشت: دولتمردانی که از موضع ضعف مذاکره کرده و به دنبال عکس یادگاری بودند در مذاکرات شکست خوردند.
وی افزود: دولت قبل با وعده بلد بودن زبان دنیا روی کار آمد قیمت ارز را ده برابر کرد، قیمت مسکن را ۹۸۰ برابر و قیمت خودرو را ۶۵۰ برابر کرد. تجربه دولت تدبیر در گره زدن اقتصاد کشور به مذاکرات و شرطی کردن اقتصاد کشور شکست خورده است.
یوسفی اظهار داشت: ایران به دنبال ترک میز مذاکرات نیست اما مذاکره برای مذاکره را ادامه نخواه داد. اگر طرف غربی به تعهداتش عمل کند، ایران هم به تعهدات خود عمل خواهد نمود.
وی خاطرنشان کرد: وضع معیشتی مردم نشان دهنده شکست برجام و تفکرات دولت تدبیر است بنابراین اصلاح طلبان و اعتدالیون نباید به دنبال القای ساز و کارهای دولت داریشان به دولت تدبیر باشند.

1400/06/27
10:54:05
0.0 / 5
857
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام