بررسی طرح پشتیبانی از ورزش و ورزشکاران در کمیسیون فرهنگی مجلس

بررسی طرح پشتیبانی از ورزش و ورزشکاران در کمیسیون فرهنگی مجلس

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود از بررسی  طرح پشتیبانی از ورزش و ورزشکاران در این نشست آگاهی داد.


حجت الاسلام مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا، درباب نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون با حضور اعضای کمیسیون فرهنگی، اعضای کمیته تربیت بدنی و جوانان و کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس به اخبار فرهنگی و موضوع پشتیبانی از ورزش و ورزشکاران پرداخته شد.
وی ادامه داد: در ادامه با حضور کارشناسان مرکز تحقیقات گزارشی از نتایج طرح پشتیبانی از ورزش و ورزشکاران توسط کمیته تربیت بدنی ارائه شد، کارشناس مرکز تحقیقات مجلس، کارشناس سازمان برنامه بودجه و طراح اولیه این طرح و اعضای کمیسیون فرهنگی درباب نتایج کلی و جزیی این طرح دیدگاه های خودرا مطرح و به بررسی موضوع پرداختند.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بیان کرد: این طرح که در ۳۰ بند تهیه شده است، موضوعات متفاوتی چون راهکارهای پشتیبانی از ورزش همگانی در سطح جامعه، پشتیبانی از ورزش دانش آموزشی و موارد اینچنینی را یاد شده قرار داده است، این طرح قبل تر جهت بررسی بیشتر به کمیسیون فرهنگی ارجاع داده شده بود، کمیسیون هم برای رسیدگی به جزئیات بیشتر، آنرا به مرکز پژوهش های مجلس ارسال کرد که در این بین کمیته تربیت بدنی کمیسیون هم با همکاری مرکز پژوهش های مجلس بررسی این طرح را دنبال می کرد.
او در آخر عنوان کرد: در آخر جلسه قرار شد که جزییات این طرح در جلسات آتی کمیسیون مورد بررسی قرار بگیرد.
منبع:

1400/06/17
12:35:42
0.0 / 5
806
تگهای خبر: آموزش , برنامه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام