قائم مقام دادگستری استان تهران مطرح كرد

لزوم ارتقاء باور عمومی نسبت به کار دستگاه قضایی

لزوم ارتقاء باور عمومی نسبت به کار دستگاه قضایی

به گزارش خبرگزاری نام قائم مقام دادگستری استان تهران با اشاره به اهمیت اجرای سند تحول قضایی اظهار داشت: ما می توانیم با پیش گیری از وقوع جرم و اصلاح ذات البین و استفاده ازظرفیت های شورای حل اختلاف در دعاوی، با صلح و سازش باور عمومی را نسبت به کار قضایی ارتقاء دهیم.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی و رسانه دادگستری تهران مراسم تکریم و معارفه رییس دادگستری بخش لواسانات با حضور قائم مقام دادگستری استان تهران، معاون منابع انسانی و فرهنگی، معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری، مسئولان اداری، قضایی و اجرائی در سالن بخشداری برگزارشد.

مسعود ستایشی قائم مقام دادگستری استان تهران در این مراسم اظهار داشت: بخش لواسانات در رابطه با نگاه عمومی، وضعیت منطقه، گزارش های واصله، نیروی انسانی با مهارت و کارآمد و ازنظرعلمی جایگاه خوبی دارد.

قائم مقام دادگستری استان تهران اشاره کرد: نباید بگذاریم این منطقه مورد تاخت و تاز فرصت طلبان قرارگیرد.

ستایشی با اشاره به اهمیت اجرای سند تحول قضایی اظهار نمود: ما می توانیم با پیش گیری از وقوع جرم و اصلاح ذات البین و استفاده ازظرفیت های شورای حل اختلاف در دعاوی، با صلح و سازش باور عمومی را نسبت به کار قضایی ارتقاء دهیم.

در اختتام این مراسم، با اهداء لوح از خدمات امیراصلان وطن دوست رییس سابق دادگستری بخش لواسانات تقدیر به عمل آمد و یونس طرهانی بعنوان رییس دادگستری بخش لواسانات حکم انتصاب خودرا از قائم مقام دادگستری استان تهران دریافت کرد.

منبع:

1400/06/15
11:17:20
0.0 / 5
1054
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام