نماینده شادگان:

به داد خوزستان برسید

به داد خوزستان برسید

به گزارش خبرگزاری نام یک عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با انتقاد از برگزار نشدن جلسه فوق العاده ای در مجلس برای حل مشکلات خوزستان اظهار داشت که باید یک جایی قصه ی پر غصه خوزستان خاتمه پیدا کند، از همه مسئولان خاضعانه درخواست دارم که به داد خوزستان برسید.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، حجت الاسلام مجید ناصری نژاد در جلسه علنی امروز ( یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و پس از قرائت کمیسیون انرژی درباره خاموشی های اخیر، اظهار داشت: توقع ما این بود که رئیس و هیات رییسه مجلس جلسه اضطراری فوق العاده برای خوزستان برگزار کند، واقعا وضعیت خوزستان خوب نیست.
وی با اشاره به اینکه انگار گوش شنوایی در مدیریت وزارت نیرو وجود ندارد، به سفر رئیس مجلس به استان خوزستان اشاره و اظهار نمود: انتظار ما از آقای قالیباف که در مسافرت به استان خوزستان قول حل مشکل آب آشامیدنی و ساماندهی آب کشاورزی خوزستان را داد، این بود که امروز با تغییر دستور، جلسه ای فوق العاده برای حل مشکلات اساسی خوزستان تشکیل دهد اما چرا این اتفاق رخ نداد؟
نماینده شادگان در مجلس افزود: باید رئیس دولت در مجلس به خوزستان و مردم کشور جواب بدهد که چرا این بلاها سر کشور آمده، این چه مدیریتی است که من نماینده باید جواب دهم؟ وضع مردم در خوزستان به هم ریخته، دامشان تلف شده و زندگی شان از بین رفته و همه چیزشان نابود شده است، چه کسی باید به وضعیت مردم رسیدگی کند؟
وی با اشاره به اینکه آقای روحانی و آقای جهانگیری جوابگوی این وضعیت باشند، اضافه کرد: باید هیات رییسه مجلس جلسه ای فوری برای خوزستان برگزار کند تا همه مسئولان اجرایی در مجلس پاسخگو باشند، قضیه شوخی بردار نیست.
ناصری نژاد به گزارش کمیسیون انرژی درباره خاموشی ها اشاره و اظهار نمود: یکی از علل اصلی خاموشی ها کم آبی است منتها همواره گزارشی تهیه می شود که فایده ای نداشته و وضع بدتر شده است. نخلستان های ما در شادگان، آبادان، خرمشهر، اهواز، دشت آزادگان، شوش و همه شهرستان های خوزستان درحال نابودی هستند. باید یک جایی این قصه پر غصه خوزستان خاتمه پیدا کند.
وی افزود: روسای قوای سه گانه و شورایعالی امنیت کشور مشکلات خوزستان را حل کنید، تا کی باید منتظر بحران و مشکلات باشیم که دشمن ورود کند و اغتشاش کند تازه آن زمان به فکر خوزستان بیفتید؛ شما حتی از برگزاری جلسه برای خوزستان دریغ کردید این چه وضعیتی است؟
ناصری نژاد تصریح کرد: ما خاضعانه از همه مسئولان کشور بخصوص نمایندگان مجلس درخواست می نماییم که به داد خوزستان و مردم برسید و ببینید ما چه می کشیم. ما در منطقه ای زندگی می نماییم که یک سوم آب کشور را دارد اما بی آب هستیم، وضعیت نگران کننده است. دشمن پشت سر هم در خوزستان توطئه می چینید و به دنبال اغتشاش است البته که مردم خوزستان متدین و انقلابی و عاشق و مدافع ولایت هستند؛ مسئولان به داد ما برسند.1400/04/27
11:34:41
0.0 / 5
839
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام