حسن پور:

دولت بسته حمایتی كرونا پیش بینی نماید

دولت بسته حمایتی كرونا پیش بینی نماید

یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت پشتیبانی از اصناف و همه کسانی که بر اثر کرونا کسب و کارشان لطمه دیده بر ضرورت پیش بینی بسته حمایتی کرونائی از طرف دولت تاکید نمود.


شهباز حسن پور در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: در این روزها که شیوع موج پنجم کرونا موجب تعطیلی مجدد خیلی از کسب وکارها شده، دولت باید توجه ویژه ای به اصناف داشته باشد. کسبه در یک سال و نیم اخیر با مشکلات عدیده ای مواجه گشتند و بخش گردشگری درحال ضرر و زیان است و اصل سرمایه خیلی از فعالین این عرصه درحال خسارت دیدن است.
وی افزود: در شرایطی که خیلی از کسب وکارها برای پرداخت هزینه آب، برق و گاز خود با مشکل مواجه گشتند دولت باید با فوریت یک بسته حمایتی کرونائی را پیش بینی نماید و کسانی که از این حیث گرفتار ضرر و زیان شدند را مورد حمایت قرار دهد.
نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: روز یکشنبه طبق اعلام ستاد کرونا ۱۶۵ نفر قربانی کرونا شدند و خیلی از شهرهای کشور نیز به رنگ قرمز درآمده این در حالیست که در خیلی از کشورها در چنین شرایطی حتی غذای کسانی که در منازل می مانند از جانب دولت تامین می شود. مردم ما از شروع شیوع این بیماری همراهی خوبی با دولت داشتند و لازم است دولت به فوریت و با یک بسته حمایتی از همه کسانی که متضرر می شوند به ویژه کارگران ساختمانی، آژانس ها، آرایشگاه ها، بخش گردشگری، رستوران ها و هتل ها حمایت کند. در این شرایط خیلی از کسانی که درآمد ثابتی ندارند با وضعیت سختی روبه رو هستند حتی عده ای برای پرداخت کرایه خانه های خود با مشکل مواجه گشتند یا برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس و خرید مایحتاج آنها به مشکل برخورده اند پس انتظار می رود تصمیم گیری عاجلی دراین زمینه صورت گیرد و خصوصاً اصناف مورد توجه جدی قرار گیرند.1400/04/14
10:05:45
0.0 / 5
881
تگهای خبر: دولت , زندان , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام