نقوی حسینی:

كاندیداها در شهرستان ها فعال تر باشند

كاندیداها در شهرستان ها فعال تر باشند

خبرگزاری نام: یک فعال سیاسی اصولگرا از کاندیداها خواست تا در ستادهای شهرستانی جهت بالا بردن میزان مشارکت مردمی بیش تر فعال باشند.


نقوی حسینی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با ضرورت تشویق مردم جهت شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و جلب مشارکت آنان، اظهار نمود: باتوجه به فعالیت کاندیداها به ویژه برنامه هایی که رسانه ملی در این ارتباط طراحی نموده و باتوجه به برنامه گفت و گو با نامزدها حدودا می توان گفت حرکت و جنبشی در مردم به وجود آمده است.
وی افزود: امروز وقتی در بازار و پایگاه های اجتماعی مثل اتوبوس و مترو می رویم، می بینیم مردم درباره نامزدها صحبت می کنند، اما هنوز برای افزایش مشارکت خیلی باید کوشش کرد چون هنوز فضای جامعه سرد است.
این فعال سیاسی اظهار داشت: اساسا رسانه ملی نقش خوبی دراین زمینه می تواند ایفا کند، همین طور فعالیت خود نامزدها هم خیلی می تواندتاثیر داشته باشد.
نقوی حسینی اظهار داشت: فقط رئیسی در شهرستان ها ستاد فعال داشته و فعالیت دارد و تصویر و بنری از او نصب می شود و نشست هایی برگزار می گردد؛ بقیه نامزدها در شهرستان ها خیلی فعال نیستند. این در خالی است که اگر فعالیتشان رابیش تر کنند در جلب مشارکت مردم موثر خواهند بود.
وی اشاره کرد: اگر رسانه ملی در این روزهای باقی مانده چند برنامه داغ و گفت و گو محور داشته باشد، می تواند در فضا سازی مثبت نقش داشته باشد.
منبع:

1400/03/23
10:07:32
0.0 / 5
819
تگهای خبر: برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام