حدادی:

دانشگاه ها دارای نقش راهبردی برای هر جامعه رو به پیشرفت هستند

دانشگاه ها دارای نقش راهبردی برای هر جامعه رو به پیشرفت هستند

به گزارش خبرگزاری نام یک عضو هیات رییسه فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد: دانشگاه بعنوان نهادی که متولی تربیت انسان، اعطای نقش اجتماعی به افراد و تولید سرمایه اجتماعی کشور است دارای نقش راهبردی برای هر جامعه رو به پیشرفتی است.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به نشست با اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: در این جلسه مباحثی در رابطه با کسب رتبه های علمی دانشگاه ها، میزان شهریه دانشگاه ها و حقوق و مزایا، گسترش و توسعه دانشگاه، سایر مسائل در رابطه با دانشجویان و اساتید در جهت ارتقای سطح دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.
ایشان سپس اظهار نمود: در این جلسه همفکری و هم اندیشی خوبی صورت گرفت. تأثیرگذاری دانشگاه آزاد اسلامی کرج در عرصه های علمی، پژوهشی، فناوری و مهارت آموزی مورد بحث قرار گرفت. این دانشگاه در سطح ملی داری رتبه های علمی می باشد که برای توسعه نیازمند حمایت های بیشتر می باشد.
دبیر فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: دانشگاه بعنوان نهادی که متولی تربیت انسان ها، اعطای نقش اجتماعی به افراد و تولید سرمایه اجتماعی کشور است دارای نقش راهبردی برای هر جامعه ی رو به پیشرفتی است. تبیین و چینش ساختارهای علمی، اهداف آموزشی و نسبت دانشگاه با عرصه اجتماعی واجد تعیین چارچوب کلی حرکت نخبگانی در جامعه است.
منبع:

1400/03/16
16:09:32
0.0 / 5
891
تگهای خبر: آموزش , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام