امیر صباحی فرد:

تكمیل پروژه های پدافند هوایی، سبب تقویت بیشتر سپر پدافند می شود

تكمیل پروژه های پدافند هوایی، سبب تقویت بیشتر سپر پدافند می شود

به گزارش خبرگزاری نام فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار داشت: تکمیل پروژه های در حال تولید سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی پدافند هوایی، سبب تقویت بیش از پیش سپر پدافند هوایی کشور خواهد شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی از روند طراحی و تولید دستاوردهای جدید سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی این نیرو بازدید نمود.
وی ضمن بازدید از پروژه های «دافع»، «سپر»، «ارژنگ»، «حائل» و «البرز ۱» با تاکید بر حمایت همه جانبه از سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی، اظهار داشت: یک کشور به جهت اینکه بتواند بازدارندگی پایداری برای خود در مقابل دشمنانش بوجود آورد، نیاز به این دارد که روی پای خود بأیستد و به نیروی انسانی و استعدادهای خود اعتماد و تکیه کند و سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی بروز و ظهور این سبک تفکر است.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به نام گذاری سال ۱۴۰۰ بعنوان سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، اضافه کرد: همه معاونت ها و یگان ها در نیروی پدافند هوایی ارتش موظف به حمایت همه جانبه از سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی در انجام پروژه ها هستند.
امیر صباحی فرد اظهار داشت: تکمیل و به سرانجام رسیدن پروژه های در حال تولید سازمان تحقیقات و جهاد خودکفایی سبب تقویت بیش از پیش سپر پدافند هوایی کشور (جوشن) خواهد شد.


منبع:

1400/03/02
22:01:34
0.0 / 5
871
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام