نماینده جاجرم:

دولت هر چه سریعتر نسبت به ارزیابی و جبران خسارات مناطق زلزله زده اقدام نماید

دولت هر چه سریعتر نسبت به ارزیابی و جبران خسارات مناطق زلزله زده اقدام نماید

به گزارش خبرگزاری نام نماینده مردم بجنورد و جاجرم در مجلس اشاره کرد: انتظار می رود هر چه سریعتر دولت نماینده تام الاختیاری به مناطق زلزله زده جهت ارزیابی و جبران خسارات اعزام کنند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، محمد وحیدی در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: زلزله ای که در چند روز گذشته در استان خراسان شمالی و جاجرود به وقوع پیوست خسارتی را به زیرساختهای راه، آب و منازل روستایی وارد کرده است و مردم با مشکل مواجهه هستند. از دولت می خواهیم هرچه زودتر نماینده تام الاختیاری به منطقه اعزام کنند تا در کوتاه ترین زمان مشکلات را ارزیابی کرده و نسبت به رفع آنها اقدام نمایند.
وی در تذکری دیگر اظهار نمود: در بحث پرداخت پاداش به تاخیر افتاده بازنشستگان از سالهای قبل انتظار می رود دولت هر چه سریعتر اقدام نمایند. از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جهت تصویب کلیات لایحه رتبه بندی معلمان قدردانی کرده و امیدواریم هر چه سریعتر در دستور کار صحن قرار گیرد.
نماینده مردم بجنورد در مجلس اشاره کرد: از وزیر کشاورزی انتظار می رود درباب پشتیبانی از کشاورزان و دامداران که با خسارات ناشی از سیل رو به رو هستند اقدامات لازم را انجام دهند. از وزیر کشور نیز انتظار می رود در ایام پایانی نسبت به بازگشایی مرز خراسان شمالی با ترکمنستان اقدام نمایند.
منبع:

1400/02/29
12:46:55
0.0 / 5
802
تگهای خبر: آموزش , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام