نماینده مسجد سلیمان و لالی در مجلس:

پیگیری واگذاری اراضی تحت تملك وزارت نفت به مردم لالی ادامه دارد

پیگیری واگذاری اراضی تحت تملك وزارت نفت به مردم لالی ادامه دارد

خبرگزاری نام: نماینده مردم مسجد سلیمان و لالی در مجلس شورای اسلامی، از پیگیری زمینهای تحت تملک وزارت نفت در لالی برای واگذاری به مردم شهرستان آگاهی داد.علیرضا ورناصری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار نمود: درباب مالکیت این اراضی اختلاف نظرهایی وجود داشت که بعد از پیگیری و برگزاری جلسات گوناگون نتیجه مثبتی برای واگذاری اراضی به مردم حاصل شده است.
وی تصریح کرد: وزارت نفت در مقطعی این اراضی را به سبب وجود منابع نفتی تملک کرد اما بعد از جابه جایی کارهای نفتی به شهرستان مسجدسلیمان آنها را برای واگذاری به مردم بصورت رایگان برگشت داد.
نماینده مردم لالی در مجلس شورای اسلامی افزود: برمبنای قانون مسکن و شهرسازی این واگذاری باید برمبنای قیمت منطقه ای و تا سقف ۲۵۵ متر مسکونی به مردم صورت گیرد.
عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: برای املاک و اراضی بالای ۲۵۵ متر مهرآبادی معاون وزیر و شهرسازی موافقت کرده است که به مدت دو هفته امور کارشناسی برای تکمیل اطلاعات جامع از کل املاک شهرستان لالی انجام و نتایج در وزارتخانه نیز ارائه شود.
نماینده مردم مسجد سلیمان و لالی در مجلس شورای اسلامی خبر داد: بعد از بررسی وزارتخانه به مدت دو هفته جلسه ای با حضور مسئولان کشوری و استانی برای تصمیم نهایی در تهران انجام می شود.


منبع:

1400/02/17
17:50:32
0.0 / 5
885
تگهای خبر: قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام