عباس زاده :

مجلس راستی آزمایی كاغذی را نمی پذیرد

مجلس راستی آزمایی كاغذی را نمی پذیرد

به گزارش خبرگزاری نام عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: مجلس راستی آزمایی عجله ای و روی کاغذ را نمی پذیرد چونکه این کار نوعی بازی خوردن است و مجلس انقلابی بازی نمی خورد.محمود عباس زاده مشکینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به اظهارات رئیس جمهور در خصوص اینکه راستی آزمایی اقدامات آمریکا در رفع تحریم ها زمانبر نیست، اظهار داشت: تشخیص زمان، کیفیت و کمیت راستی آزمایی بر عهده مجلس است و باید معیارهای قانون اقدام راهبردی مجلس در این حوزه مد نظر قرار گیرد.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس راستی آزمایی عجله ای و روی کاغذ را نمی پذیرد چونکه این کار نوعی بازی خوردن است و مجلس انقلابی بازی نمی خورد.
وی افزود: کمیت و کیفیت راستی آزمایی با تشخیص و تصویب مجلس است و قانون تکلیف را تعیین کرده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد حادثه تروریستی نطنز اظهار داشت: حریف تلاش دارد تا برگ های برنده و اهرم های ما را در مذاکرات وین تقلیل دهد. طبیعتاً ما باید نگاه واقع بینانه ای داشته باشیم.
عباس زاده اضافه کرد: تکنولوژی هسته ای در کشور ما بومی سازی شده و این خرابکاری ها ملت و جوانان را در پیمودن این مسیر راسخ تر می کند.
وی خاطرنشان کرد: باید مراقب حُفره های اطلاعاتی، امنیتی و حفاظتی بود؛ بگونه ای که از این حفره ها منافع ملی ما تهدید نشود.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: برای کاهش تهدیدات امنیتی باید پدافند غیرعامل به صورت قوی تر عمل کند و مؤلفه نفوذ مورد توجه قرار گیرد چونکه نفوذ جناح و تبار نمی شناسد و امکان دارد با هر رنگ و بویی وارد شود.
وی در مورد شناسایی فرد تروریست اظهار داشت: بعید می دانم این عملیات در یک نفر خلاصه شود؛ این فرد سرنخ است. باید برای مقابله جدی و مؤثر با عنصر نفوذ اقدام نمود.


منبع:

1400/02/01
21:40:23
0.0 / 5
1126
تگهای خبر: قانون , كیفیت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام