امیر قرایی آشتیانی:

تدابیر دشمن در منطقه و جهان با شكست روبرو شده است

تدابیر دشمن در منطقه و جهان با شكست روبرو شده است

خبرگزاری نام: جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: امروز دشمنان هر تدبیری در نظر می گیرند، در منطقه و جهان با شکست روبه رو می‎شوند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر محمدرضا قرایی آشتیانی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم تودیع و معارفه جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های که ظهر امروز (سه شنبه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به اینکه برای موفقیت در هر کار و مسئولیتی دو عامل نیت درست و عمل انقلابی بسیار مهم می باشد، عنوان کرد: این دو عمل دائماً باید رصد شود و این ها جزء در سایه عبودیت و بندگی خداوند و تفکر در امور، محقق نخواهد شد.
وی ضمن اشاره به اینکه محبت راهی میانبر برای رسیدن به کمال است، اظهار داشت: خیلی ها برای رسیدن به کمال، راه های دشواری را طی می کنند، اما راه میانبر راه محبت است، و محبت از طریق تفکر به عنایات و الطاف به دست می آید.
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اضافه کرد: اگر اهل تفکر شدیم و محبت خداوند به قلب ما سرازیر شد، آن موقع اهل فهم و فطانت می شویم؛ زمانی که اهل فهم و فطانت شدیم، اهل فایده خواهیم بود، با قدرت عمل خواهیم کرد و اهل علم و دانش، فضیلت خواهیم شد.
امیر قرایی آشتیانی تصریح کرد: می فرمایند حکماً حکمت را از طریق سکوت به دست آوردند؛ علما علم را از طریق کسب دانش کسب کردند و صدیقین، صدق را از طریق خشوع و عبادت به دست آوردند؛ اما راه میانبر در محبت است و محبت فقط از راه تفکر درباره عنایت و الطاف الهی است.
وی اظهار داشت: فرق ما با دشمنانمان در همین است که ما اهل تفکر و ذکر هستیم و آنها در این راه حرکت نمی کنند؛ ما تا زمانی که در این راه باشیم، قدرتمند هستیم؛ قدرتی که دشمنان در مورد آن صحبت می کنند، قدرت نیست بلکه مزیت است و بنابراین است ما در هر مسیری که حرکت می نماییم، سربلند و پیروز هستیم.
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: امروز دشمنان هر تدبیری در نظر می گیرند، در منطقه و جهان با شکست روبه رو می شوند.
امیر قرایی آشتیانی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران با تفکر و عنایات خداوند روز به روز قوی تر به راه خود ادامه می دهد و دشمنان ما به جهت تبعیت از شیطان، رو به ذلت و افول هستند.
وی با اشاره به اینکه حرکت در راه انبیاء و اولیاء الهی و نشر معرفت الهی یکی از رسالت های بزرگ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است، اضافه کرد: کاری که مجموعه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس انجام می دهد، کاری بسیار بزرگ است.
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: یکی از کارهای مهم بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ایفای نقش راهبردی و مؤثر در انسجام و اقتدار ملی در سطوح مختلف مؤلفه های قدرت ملی، با استفاده از اخلاص، نوآوری، خلاقیت، پشتکار و هوشمندی انقلابی است.
امیر قرایی آشتیانی افزود: کارهایی که بنیاد تابحال انجام داده در جهت انسجام و اقتدار ملی در سطوح مختلف بوده است؛ مشارکت در حوزه های فرهنگی، ساخت فیلم و سریال های دفاع مقدس، برگزاری همایش های بین المللی و برگزاری نمایشگاه های مختلف کارهای بزرگی است که در مجموعه بنیاد صورت گرفته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به انتصاب امیر «سهرابی» بعنوان جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس بیان نمود: امیر سهرابی در سال ۱۳۶۰ وارد ارتش شد و دوره های مختلفی را گذراند؛ ایشان از آغاز ورود به ارتش، مشاغل و مسؤولیت های گوناگونی را عهده دار بوده است.
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: همینطور امیر سهرابی در رشته مدیریت راهبردی پدافند غیرعامل مدرک دکتری خویش را دریافت کرد و الان عضو هیئت علمی دانشگاه مالک اشتر است؛ آخرین مسئولیت ایشان هم مشاور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بوده است.

1400/01/31
19:23:05
0.0 / 5
1044
تگهای خبر: حكم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام