امیر موسوی:

نوآوری ها در هوانیروز ارتش باعث ارتقاء آمادگی رزمی شده است

نوآوری ها در هوانیروز ارتش باعث ارتقاء آمادگی رزمی شده است

به گزارش خبرگزاری نام فرمانده کل ارتش اظهار داشت: ابداعات، نوآوری ها، نگهداری و تعمیر در هوانیروز سبب ارتقاء چشم گیر توان و آمادگی رزمی شده است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در جریان بازدید از آمادگاه و پایگاه هوانیروز آبیک از نزدیک ضمن ملاقات و گفتگو با کارکنان و خانواده های آنها در جریان اقدامات و آمادگی ها قرار گرفت.
فرمانده کل ارتش همینطور با حضور در کارگاه های تولیدی کوی سازمانی آبیک در دیدار با خانواده ها، آنها را مهم ترین حامی و پشتیبان رزمندگان ارتش توصیف و افزود: از افتخارات بزرگ ارتش حضور و حمایت موثر خانواده های فهیم در همه عرصه ها ست که همچون آن مبحث مقابله با انتشار کرونا است.
سرلشکر موسوی افزود: خانواده های ارتشی از همان روز اول با حضور در کارگاه های تولید ماسک و لباس های مخصوص حاضر شدید و در مدت زمان کوتاهی صدها هزار ماسک و لباس جهت استفاده آماده کردید و امروز هم در این کارگاه های تولیدیِ شهرک ها، اقدامات بسیار امید بخشی برای افزایش تولید انجام می دهید.
وی همینطور از آماد و پشتیبانی نیروی زمینی بخصوص آمادگاه آبیک که در عرصه های عملیاتی و عرصه های مردم یاری مثل زلزله، سیل و کرونا به بهترین وجه در صحنه حاضر هستند قدر دانی کرد و اظهار داشت: ملت ما هیچگاه تجهیز ۲۴ ساعته نقاهتگاه دوهزار تختخوابی توسط آمادگاه را فراموش نمی کند که در آن آماد و پشتیبانی یک حد نصاب دست نیافتنی به جا گذاشت.
سرلشکر موسوی با گرامیداشت یاد شهدای بزرگوار هوانیروز، اظهار داشت: هوانیروز یک بخش بسیار مهم و یک سرمایه ملی برای کشور است که در همه عرصه های رزمی و مردم یاری از روز اول پیروزی انقلاب تا امروز خوش درخشیده است.
فرمانده کل ارتش با تقدیر از ابداعات، نوآوری ها، نگهداری و تعمیر در هوانیروز که سبب ارتقاء چشم گیر توان و آمادگی رزمی شده است اظهار داشت: همه این افتخارات و موفقیت ها در سایه معنویت و بصیرت و تخصص آحاد رزمندگان هوانیروز است.
امیر سرلشکر موسوی ضمن اشاره به بدیهی بودن وجود محدودیت ها، مشکلات و چالش های فرارو، اظهار داشت: هیچ کار مهمی بدون مشکل، مانع و چالش نیست.
وی اضافه کرد: تصور نشود که صبر به معنای بی عملی و سکوت است، صبر به معنای این است که انسان صبور در راه حرکت صحیح، در مواجه با چالش ها، موانع و مشکلات، متوقف یا کند و یا منحرف نشود و با ایمان محکم به راه صحیح خود ادامه دهد و مطمئن باشد که خداوند او را یاری خواهد نمود.
فرمانده کل ارتش اظهار داشت: ما از روز اول با ایمان و اعتماد به آیه شریفه «وَالَّذِینَ جَاهَدُوا فِینَا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنَا» کار خویش را شروع کردیم و همه شما شاهد هستید که هر روز برکت و راه جدید و مسیر موفقیت و پیشرفت به روی ما باز می شود، ما به وعده های خدا ایمان و اعتماد داریم و این راه نورانی را تحت فرماندهی حضرت امام خامنه ای با قدرت تا آخر ادامه می دهیم.
گفتنی است؛ در این بازدید امیر سرتیپ دوم قربانی، فرمانده هوانیروز و امیر سرتیپ دوم عزیزی فرمانده آماد و پشتیبانی نیروی زمینی ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی کردند.


منبع:

1400/01/20
21:35:01
0.0 / 5
1252
تگهای خبر: حامی , حكم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام