توضیحات دادستان تهران در مورد كلیپی در حاشیه اجرای طرح رعد

توضیحات دادستان تهران در مورد كلیپی در حاشیه اجرای طرح رعد

خبرگزاری نام: دادستان تهران در مورد انتشار كلیپی كه در حاشیه مرحله سی وهشتم طرح رعد پلیس آگاهی در فضای مجازی انتشار یافته بود، توضیحاتی ارائه كرد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه علی القاصی مهر اظهار داشت: در مورد سارقینی که آن خانم را مورد ربایش و اموالش را سرقت کرده بودند، احدی از متهمین بلافاصله در صحنه جرم دستگیر و قرار بازداشت موقت توسط بازجو جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
القاصی خاطرنشان کرد: دو نفر از سارقین همدست وی هم که متاسفانه در حین تعقیب و گریز مامورین فرار می کنند، شناسایی و دستور دستگیری آنها هم صادر شده و دادستانی بر سرعت عمل در دستگیری این افراد تبهکار به پلیس تهران تاکید ویژه کرده است که اقدامات در جهت دستگیری آنها مستمراً تحت رصد و پیگیری دادستانی تهران قرار دارد.
دادستان تهران تصریح کرد: خط قرمز ما امنیت و آسایش مردم می باشد و دستگاه قضایی هیچ ملاحظه ای در برخورد و مجازات مرتکبین نخواهد داشت و در جهت تاکیداتی که ریاست قوه قضائیه داشتند پرونده این دسته از مخلین نظم و امنیت به صورت ویژه، سریع و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد و هیچگونه تخفیفی در مجازات آنها داده نمی گردد.
بر طبق این گزارش هیچ کدام از این متهمین در حالت مرخصی از زندان نبودند و یک نفر از آنها سابقه زندان دارد ضمنا دادستانی تهران طی تماس تلفنی با شاکیه در جریان آخرین وضعیت وی قرار گرفت.
منبع:

1399/07/11
17:07:03
5.0 / 5
1983
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام