ادامه بررسی طرح تعالی خانواده در كمیسیون فرهنگی مجلس

ادامه بررسی طرح تعالی خانواده در كمیسیون فرهنگی مجلس

خبرگزاری نام: نائب رئیس كمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز كمیسیون فرهنگی مجلس عنوان كرد: در ادامه بررسی های طرح جمعیت و تعالی خانواده نشست مشتركی را با سازمان ها و نهادهای متعهد و مسئول طرح آغار كردیم كه امروز هم از سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت و درمان در كمیسیون حضور پیدا كردند.


غلامرضا منتظری در گفت و گو با ایسنا، در مورد جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به ادامه بررسی ها بر سر طرح جمعیت و تعالی خانواده پرداختیم، از آن جا که هر طرحی نیازمند قوام و دوام دارد، این قوام و دوام به آن است که سازمان ها و مراکز مسئول حامی در طرح که به مباحث طرح توجه داشته باشند.
وی ادامه داد: بر همین مبنا نشست مشترکی را با سازمان ها و نهادهای متعهد و مسئول در این طرح آغار کردیم که امروز هم از سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداشت و درمان در کمیسیون حضور پیدا کردند، بحث های در رابطه با این دومجموعه مورد بررسی قرار گرفت و بخش های زیادی از مباحث مورد توافق طرفین بود اما مباحثی احتیاج به اصلاحات داشت که به کمیته خانواده کمیسیون ارجاع شد.
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس عنوان کرد: کماکان این روند بررسی ها ادامه دارد، مقرر شده است تا در چندین جلسه گفت و گو و تبادل نظر با سازمان و نهاد های در رابطه با طرح را ادامه بدهیم.
منبع:

1399/06/30
21:53:12
5.0 / 5
1872
تگهای خبر: حامی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام