گلرو :

مشارکت پرشور در انتخابات پشتوانه ای قوی برای دولت آینده است

مشارکت پرشور در انتخابات پشتوانه ای قوی برای دولت آینده است

به گزارش خبرگزاری نام، نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مشارکت پرشور مردم در انتخابات ریاست جمهوری سبب می شود که یک دولت با پشتوانه قوی شکل بگیرد.عباس گلرو، نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به تلاش معاندان برای تحریم انتخابات و عدم حضور پرشور مردم پای صندوق های رای، اظهار داشت: موضع معاندان نظام کاملا مشخص است، اما مردم به تلاش دشمنان جمهوری اسلامی ایران برای تحریم انتخابات توجه نمی کنند.
وی افزود: مشارکت پرشور مردم در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری سبب می شود که یک دولت با پشتوانه قوی شکل بگیرد. زمانیکه رای یک رئیس جمهور بالا باشد، آن رئیس جمهور و دولتی که تشکیل می دهد، اساسا احساس مسئولیت بیشتری برای انجام وظایف خود و حل و فصل مشکلات مردم خواهند داشت.
گلرو بیان نمود: نکته مهم دیگر انتخاب یک فرد اصلح است که طبیعتاً می تواند از مشکلات کشور گره گشایی کند. مواضع دشمنان جمهوری اسلامی ایران و گروه ها و جریان هایی که معاند هستند، کاملا مشخص است و نباید به آنان اعتنا کرد، چون که مصلحت و منفعت مردم ما در اینست که با مشارکت بالا و انتخاب فردی اصلح، وضعیت کشور بهبود یابد و مشکلات رفع گردد. این دفعه انتخابات ریاست جمهوری متفاوت از دوره های گذشته است و رئیس جمهور کشورمان به شهادت رسید و کارهای زیادی روی زمین مانده است.
نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کارها در دولت شهید رئیسی به خوبی و روی ریل خودش حرکت می کرد و مسیر درست بود که امیدواریم فردی رئیس جمهور بعدی کشورمان شود که درک درستی از امور داشته باشد، بانشاط و پرتحرک ظاهر شود و ایده و ابتکار جدید برای حل نظام مسائل کشور مانند صنعت خودرو، حوزه مسکن و جهش تولید داشته باشد. اگر دولت آینده نگاه جدید نداشته باشد و بخواهد با همان نگاه سنتی کارها را ادامه دهد، اساسا گرفتار چالش می شود که امیدواریم کشور با ثبات بیشتری به سمت توسعه حرکت نماید.
وی در رابطه با تاثیر مشارکت بالای مردم در انتخابات در زمینه بین المللی، اظهار داشت: اساسا مشروعیت و مقبولیت یک دولت و پشتوانه بالای مردمی آن خیلی مهم است و در سطح نظام بین الملل اهمیت زیادی دارد.
گلرو تصریح کرد: در حالی که کشور ما با تحریم، چالش های خارجی و توطئه های مختلف دشمنان مواجه می باشد، حضور گسترده مردم در انتخابات می تواند پایه های دولت آینده را مستحکم کند و سبب شود که دولت آتی به سمت توسعه داخلی و گسترش روابط خارجی حرکت نماید که این مورد هم اکنون یکی از الزامات کار است. باید سیاست خارجی متوازن را دنبال نماییم، چون که منفعت در همه جای دنیا وجود دارد و باید مورد توجه ما باشد. مجلس شورای اسلامی اساسا به دولت آینده در همه عرصه ها بخصوص در حوزه سیاست خارجی کمک خواهد نمود.


منبع:

1403/04/12
18:44:19
0.0 / 5
68
تگهای خبر: حكم , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام