ذوالنوری:

رژیم صهیونیستی خطری برای کل بشریت است

رژیم صهیونیستی خطری برای کل بشریت است

به گزارش خبرگزاری نام، نایب رئیس مجلس در دیدار رئیس گروه همکاری شورای فدراسیون روسیه اظهار داشت: رژیم صهیونیستی نه تنها خطری برای منطقه، بلکه خطری برای بشریت است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، «دیمیتری واسیلینکو» رییس گروه همکاری شورای فدراسیون روسیه با «حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری» نایب رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
ذوالنوری در این جلسه، مواضع فدراسیون روسیه درباب توقف جنگ در غزه را مهم برشمرد و اظهار داشت: رژیم صهیونیستی نه فقط خطری برای منطقه، بلکه خطری برای بشریت است.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه دو کشور تأثیرگذار در منطقه هستند و پارلمان های دو کشور می توانند در روابط دوستانه دو کشور تأثیرگذار باشند.
وی اضافه کرد: سالیان متمادی است که روابط ایران و روسیه بسیار عالی بوده و روند رو به رشد و رو به توسعه ای دارد و در عین حال که مشترکات مثبت فراوانی داریم، دارای دشمنان مشترک نیز هستیم.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه مواضع ایران و روسیه در موضوعات مختلف منطقه ای و بین المللی نزدیک است، خواهان همکاری هر چه بیشتر طرفین در حوزه های مختلف شد و مقابله با یکجانبه گرایی آمریکا را از با اهمیت ترین اهداف این همکاری ها برشمرد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی از فلسطین به عنوان موضوع مشترک دو کشور یاد کرد و مواضع فدراسیون روسیه درباب توقف جنگ در غزه را مهم برشمرد.
رئیس گروه همکاری شورای فدراسیون روسیه نیز با اشاره به موقعیت جغرافیایی روسیه و شرایط مناسب برای سرمایه گذاری، اظهار داشت: ظرفیتهای بالایی برای بسط همکاریهای دو کشور در حوزه های مختلف وجود دارد.
دیمیتری واسیلینکو در آخر این دیدار پیام ارسالی از «ویاچسلاو والودین» رییس دومای دولتی فدراسیون روسیه خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی را به حجت الاسلام ذوالنوری تقدیم کرد.


منبع:

1402/11/10
14:10:28
0.0 / 5
302
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام