فرمانده سپاه:

به اندازه شکست دادن قدرت های بزرگ، قدرتمندیم

به اندازه شکست دادن قدرت های بزرگ، قدرتمندیم

به گزارش خبرگزاری نام، کرمانشاه فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه قدرت ایران اسلامی قابل قیاس با گذشته نیست، اظهار داشت: امروز به اندازه شکست دادن قدرت های بزرگ، قدرتمند هستیم.


سردار حسین سلامی، امروز(۱۵ اردیبهشت) در مراسم صعود به ارتفاعات بازی دراز در سالروز این عملیات غرورآفرین، اظهار نمود: ارتفاعات بازی دراز نقطه کلیدی ما در غرب کشور برای در هم شکستن جنود شیطان بود. دشمنانی که آمده بود سرزمین ما را تحت سیطره بگیرد، اما جوانانی همچون شهید شیرودی، شهید وزوایی، شهید پیچک، شهید گلاب، شهید ادبیان و دیگر شهدایی که جان خویش را برای سربلندی و عزت این ملت فدا کردند، اجازه ندادند به خواستشان برسند.
وی با اشاره به اینکه کسانی که جهاد کردند صاحبان اصلی این سرزمین هستند، اضافه کرد: چه آنهایی که شهید شدند، چه آنهایی که به درجه رفیع جانبازی نائل آمدند و چه آنهایی که رنج اسارت را تحمل کردند، صاحبان اصلی این کشورند و تا آنها و کسانی که راه آنها را ادامه می دهند در این سرزمین نفس می کشند، این سرزمین مانند نگینی در عالم می درخشد.
وی با اشاره به اینکه تاریخ قهرمانان فداکار وطن را فراموش نمی کند، اظهار داشت: اگر آنها نبودند و خانواده های شهدا که جوانان خویش را برای دفاع از اسلام بدرقه کنند، این سرزمین نمی ماند.
سلامی با اشاره به اینکه در دنیای امروز هیچ ملت ضعیفی پایدار نمی ماند، اظهار داشت: باید برای ماندن و زندگی شرافتمندانه قوی بود و فداکاری و جانبازی کرد. راز بقا و حیات ملت ما در این ۴۴ سال هم مجاهدت مستمر ضد قدرت های شیطانی بوده است.
فرمانده سپاه پاسداران با اشاره به اینکه امروز هیچ قدرتی یارای ایستادگی مقابل ما را ندارد، اظهار داشت: امروز مرزهای مبارزه خود ضد مستکبران را هزاران کیلومتر دورتر گسترش داده و متجاوزان را تا دوردست تعقیب می نماییم.
وی با اشاره به اینکه جهاد ادامه دارد، اظهار داشت: دشمنان بعد از جنگ تحمیلی دشمنی خویش را با ما کنار نگذاشتند و عرصه های خطرناک دیگری را ضد ما گشودند. حصر اقتصادی، کوشش برای منزوی کردن سیاسی ایران، انتشار پدیده تکفیر در جهان اسلام با هدف ضربه به ایران، عملیات رسانه ای گسترده و تهاجم فرهنگی همچون توطئه های دشمنان ضد ما بود که همه این توطئه ها تحت رهبری مقام معظم رهبری و حمایت و حضور وفادارانه ملت ایران در هم شکسته شده است.
وی به ضعف آمریکا هم اشاره نمود و اضافه کرد: امروز دیگر کمتر آثاری از حضور مستقیم نظامی آمریکا در منطقه می بینیم و درحال ترک جهان اسلام و غرب آسیا و خاورمیانه است. امروز آمریکا افسرده و ناکام درحال رخت بستن از منطقه است و اگر جایی هم حضور دارد، تحت فشار و غیرایمن است و تأثیر سیاسی او بسیار اندک شده است.
سلامی به اوضاع اسف بار رژیم صهیونیستی هم اشاره نمود و اظهار داشت: نظام سیاسی رژیم صهیونیستی ناکارآمد، ارتشش خسته و مردمش معترض اند و همه چیز برای زوال این رژیم آماده است.
وی ادامه داد: امروز هیچکس علاقه ای به ارتباط با رژیم صهیونیستی ندارد و آن نظام های پوسیده ای که صف بسته بودند تا روابطشان را با این رژیم عادی کنند، صف این نرمال سازی را ترک کرده اند و کشورهایی هم که با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرار کرده اند، از این کار سخت نادم و پشیمانند.
وی اظهار داشت: آنها فکر می کردند با این روابط به یک تیم مستحکم تکیه می کنند، اما رژیم صهیونیستی امروز از تأمین امنیت خود هم عاجز است.
فرمانده سپاه پاسداران در مقابل به قدرت روز افزون ایران اسلامی اشاره نمود و اظهار داشت: امروز قدرت دفاعی ما بی سابقه است و موشک های ما دقیق تر و ویرانگرتر از گذشته است. نفوذ منطقه ای ایران اسلامی هم درحال گسترش است.
وی ادامه داد: قدرت امروز ما قابل قیاس با ۴۴ سال قبل نیست. امروز ما به اندازه شکست دادن قدرت های بزرگ، قدرتمندیم. با اینکه قدرت و تکیه گاه ما ایمان مردمان شکست ناپذیر این سرزمین است، اما به اندازه کافی هم سلاح و تجهیزات برای دفاع از انقلاب و سرزمین مان داریم.
وی با اشاره به اینکه جوانان این کشور آینده درخشان ایران اسلامی را می سازند، اظهار داشت: کشور به همت جوانان رو به پیشرفت است و هر روز طرح های عظیمی در ایران اسلامی افتتاح می گردد و با سرعت به سمت پیشرفت درحال حرکتیم. البته مقاومت سختی هایی هم دارد، اما این مردم بزرگتر از سختی ها هستند، چون به خدا تکیه دارند.
سلامی با اشاره به اینکه ما می مانیم و دشمنانمان می روند، اظهار داشت: این سرزمین در پناه قرآن است و تحت رهبری مقام معطم رهبری هر روز به سمت پیشرفت خواهیم رفت.
وی افزود: ما نیروهای مسلح هم پیشمرگ و جان فدای ملت بزرگ ایران هستیم و در راه آسایش و رفاه و امنیت و کرامت ملت آماده جان سپاری هستیم و هر روز پیروزی جدیدی را به نام ایران اسلامی ثبت می نماییم.
منبع:

1402/02/15
13:18:39
0.0 / 5
534
تگهای خبر: بازی , حكم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام