امیر سرتیپ حیدری مطرح كرد

اعلام خبرهای امیدبخش در رابطه با نیروی زمینی ارتش در ایام آتی

اعلام خبرهای امیدبخش در رابطه با نیروی زمینی ارتش در ایام آتی

خبرگزاری نام: به گزارش خبرگزاری نام، فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه دشمنان ایران می دانند نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بخصوص نیروی زمینی در اوج آمادگی رزمی و توان دفاعی قرار دارند، اظهار داشت: امروز مرزهای کشور با حضور مقتدرانه نیروی زمینی که از سامانه های پیشرفته پهپادی و دوربین های نظارتی بومی بهره می برد به صورت دقیق کنترل و رصد می شود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن اشاره به توانمندی این نیرو، در مقابله با تهدیدات پیشرو، عنوان کرد: نیروی زمینی ارتش همواره در طول سال، با حضور مستمر و مؤثر در مرزهای کشور امنیت و آرامش را برای مردم شریف کشورمان تأمین می کند.
وی ادامه داد: دشمنان به قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند و اساسا می دانند پاسخ هر نوع تهدیدی از جانب نیروهای مسلح ایران دندان شکن و کوبنده خواهد بود.
امیر سرتیپ حیدری افزود: امروز مرزهای کشور با حضور مقتدرانه یگان های نیروی زمینی ارتش که از سامانه های پیشرفته پهپادی و دوربین های نظارتی بومی بهره می برد، به صورت دقیق کنترل و رصد می شود.
فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن اشاره به خودکفایی و خود اتکایی این نیرو در طراحی و تولید تجهیزات و تسلیحات نظامی، اظهار داشت: امروز نیروی زمینی ارتش در حوزه آمادگی رزمی و توان دفاعی در شرایط مطلوبی قرار دارد و در عرصه باز آماد، باز تولید، طراحی، ساخت و تولید نیازمندی های تجهیزاتی در رسته های مختلف با کمک و حمایت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شرکتهای دانش بنیان، سازمان جهاد خودکفایی و مرکز تولید و بهینه سازی شهید زرهرن به خوداتکایی و خودکفایی دست یافته است.
وی ضمن اشاره به پیشرفت های تجهیزاتی و تسلیحاتی نزاجا در حوزه رزم زمینی اظهار داشت: بزودی اخبار خوشایند و امیدبخشی از الحاق و رونمایی تجهیزات و تسلیحات جدید، بازآماد و بازتولید شده این نیرو در حوزه های مختلف زرهی، موشکی، جنگ الکترونیک، پهپاد، هوانیروز، توپخانه، مهندسی و... را به سمع و نظر ملت شریف ایران اسلامی خواهیم رساند.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر آمادگی رزمی و ارتقا توان دفاعی، نیروی زمینی ارتش در حوزه های مختلف، اضافه کرد: نیروی زمینی ارتش امروز در تولید قطعات نظامی به متخصصین داخلی کشور متکی است و در همین راستا هم با بیشتر از ۱۰۲ شرکت دانش بنیان ارتباط برقرار کرده و در ایام آینده هم دستاوردهای بازآماد، باز تولید و نوین خویش را که باعث افزایش قدرت بازدارندگی شده است را عرضه و بخشی را رونمایی خواهد نمود.
او در آخر تصریح کرد: این دستاوردها علاوه بر افزایش توان رزم نیروی زمینی ارتش، در جهت اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در گستره کشور عزیزمان ایران، در آوردگاه بزرگی به نمایش درمی آید.
منبع:

1402/01/21
21:36:55
0.0 / 5
354
تگهای خبر: متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام