نمایندگی ایران در سازمان ملل در پاسخ به نیوزویك؛

کومله صدها نفر در مهاباد و دیگرشهرهای ایران رابه شهادت رسانده است

کومله صدها نفر در مهاباد و دیگرشهرهای ایران رابه شهادت رسانده است

به گزارش خبرگزاری نام، نمایندگی کشورمان نزد سازمان ملل متحد در نیویورک در واکنش به خبر نشریه نیوزویک، اظهار داشت: کومله گروهک فعال تروریستی است که صدها نفر از مردم مهاباد و دیگر شهرهای ایران را به شهادت رسانده است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، نمایندگی جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در نیویورک در واکنش به خبر نشریه آمریکایی نیوزویک در خصوص درخواست گروهک تروریستی کومله از آمریکا برای کمک و حمایت، اظهار داشت: کومله جزو گروهک های فعال تروریستی است که صدها نفر از مردم را مهاباد و دیگر شهرهای ایران به شهادت رسانده است.
نمایندگی کشورمان افزود: اگر دولت آمریکا در مبارزه با تروریسم جدی است، نباید هیچ تسهیلات و امکانی برای فعالیت و یا ملاقات در اختیار این گونه گروهک ها قرار دهد.
گفتنی است نشریه نیوزویک در هفته جاری اطلاع داده است که رهبر گروهک تروریستی کومله خواهان کمک آمریکا برای مقابله با ایران شده است.
وی در سخنرانی مجازی در یکی از مراکز مطالعاتی و پژوهشی آمریکا (مؤسسه واشنگتن در امور مطالعات خاور نزدیک) که به لابی اسرائیل در آمریکا نزدیک است، ضمن تأیید حضور این گروهک تروریستی در اقلیم شمال عراق، از فشارهای وارد شده برای آخر دادن به حضور آنها در شمال عراق ابراز نگرانی کرده و خواهان حمایت آمریکا در این رابطه شده است.


منبع:

1401/07/22
13:29:22
0.0 / 5
437
تگهای خبر: دولت , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام