رئیس كل دادگستری گلستان خبر داد:

با برهم زنندگان امنیت قاطعانه برخورد می کنیم

با برهم زنندگان امنیت قاطعانه برخورد می کنیم

به گزارش خبرگزاری نام، گلستان رئیس کل دادگستری استان گلستان در بازدید از بازداشتگاه محل نگهداری اغتشاشگران از برخورد قاطعانه قانون با مخلان امنیت مردم اطلاع داد.


در اجرای دستور رئیس قوه قضاییه در خصوص بررسی وضعیت بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر، رئیس کل دادگستری گلستان با همراهی دادستان مرکز استان و رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری به صورت سرزده شبانگاه در زندان گرگان حضور بهم رساندند و با کلیه بازداشتی شدگان حوادث اخیر گرگان دیدار و وضعیت متهمین بازداشتی را از نزدیک بررسی کردند.
رئیس کل دادگستری گلستان در حاشیه این سرکشی که به مدت چهار ساعت طول کشید اظهار داشت: در این سرکشی، با همه بازداشتی ها به صورت رو در رو گفت و گو و وضعیت آنان بررسی گردید.
حیدر آسیابی بر رسیدگی قاطع به پرونده عوامل اغتشاشات و کسانی که به اموال عمومی خسارت زدند هم تصریح کرد و افزود: طبق تاکید رئیس قوه قضاییه به پرونده عناصر اصلی اغتشاشات با سرعت و قاطعیت رسیدگی خواهد شد.
رئیس کل دادگستری گلستان و دادستان مرکز استان در ادامه سرکشی شبانه به دیدار نیروهای انتظامی و یگان ویژه استان رفتند و از تلاشهای آنان در برقراری امنیت و آرامش در استان قدردانی کردند.
امشب همزمان، با دستور رئیس کل دادگستری گلستان، رئیس و دادستان شهرستان گنبدکاووس هم برای سرکشی به محل نگهداری بازداشتی های اغتشاشات اخیر در این شهرستان رفتند.
منبع:

1401/07/03
23:27:17
0.0 / 5
602
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام