با اشاره به بیانات رهبر انقلاب

حدادی: در نظام جمهوری اسلامی هیچ بن بستی نداریم

حدادی: در نظام جمهوری اسلامی هیچ بن بستی نداریم

به گزارش خبرگزاری نام یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها اظهار داشت: با باور به ˮما می توانیمˮ، ˮخدامحوریˮ و ˮمردم باوریˮ می توان دشمن را شکست داد.


علی حدادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حرم امام خمینی (ره)، بیان کرد: یکی از با اهمیت ترین مولفه ها در بیانات مقام معظم رهبری ضرورت شناخت دقیق دشمن است. دشمنان نظام در ارزیابی های خود به فرافکنی و دروغ روی آورده و پیش بینی های آنها نیز همیشه غلط شده است. مقام معظم رهبری اشاره داشتند که در طول ۴۰ سال قبل دشمنان هر ۶ ماه پیش بینی می کردند که انقلاب از بین برود اما تا به امروز انقلاب ما با صلابت و استقلال کامل پایدار مانده است.
روحیه مقاومت درس بزرگ امام به مردم بود ایشان سپس اظهار نمود: مردم ما مقاومت را از امام (ره) آموختند. روحیه مقاومت درس بزرگی بود که مردم ما آموختند. این روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان امروز عزت و سربلندی را برای کشور به ارمغان آورده است.
این عضو کمیسیون امور داخلی اظهار داشت: نکته بعدی که رهبری به آن پرداختند مردم داری امام بود. با انگیزه الهی که امام داشت همیشه در کنار مردم بود. امروز نیز شاهد می باشیم که با تمام سختی ها و مشکلات مردم مقاوم در مقابل دشمنان ایستاده اند که برگرفته از مکتب امام است که با صداقت حرکت کرد و با شجاعت در مقابل دشمنان ایستاد.
اگر نگاهمان به تحلیل های دشمن باشد شکست می خوریم نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: یکی از نکاتی که حضرت آقا تاکید ویژه ای بر آن داشتند این بود که روحیه امام استکبار ستیزی بود. امروز اگر نگاه ما به تحلیل های دشمنان باشد، شکست خواهیم خورد. عده ای از دشمنان در تلاش هستند تا خط امام را تحریف کرده و مکتب امام را وارونه جلوه دهند. دنیای غرب، دنیای متحجر است. دنیای عقب مانده است. غربی ها ظاهر خودرا زیبا نشان می دهند اما ظلم و ستم زیادی به مردم دنیا کرده اند.
حدادی اشاره کرد: مردم طی سالیان گذشته خط و راه امام را فراموش نکردند که نباید هم فراموش کنند. مردم "ما می توانیم" را از امام یاد گرفتند. ما در نظام جمهوری اسلامی هیچ بن بستی نداریم. انگیزه الهی، اعتماد به جوانان و باور به ارزش های الهی ما را به موفقیت خواهد رساند.
وی اظهار داشت: افرادی در فضای مجازی در تلاش هستند تا مقابل نظام قدم برداشته و تبلیغات کور و سنگینی را مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام می دهند. همان طوری که رهبری تاکید داشتند با باور به "ما می توانیم"، "خدامحوری" و "مردم باوری" می توان دشمن را شکست داد. همین طور رهبری به قدرشناسی و قدردانی از مسئولین که تلاش می کنند و در کنار مردم نیز هستند، تاکید داشتند.
منبع:

1401/03/15
12:56:00
0.0 / 5
562
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام